Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Проблем с личната галерия на:

    Здравейте, има проблем с активацията една лична галерия, но не зная на кой потребител е. Моля, собственика на личната галерия със следните гоблени чакащи одобрение

    Камбанки
    Дон Кихот
    Букет
    Гъбка
    Златни лилии
    Fu for luck


    да ми пише лично съобщение с потребитеслкото си име или направо да го напише тук във форума. Не ми е нужна паролата му, а САМО потребителкото му име за да можем да одобрим гоблените....

  2. #2

    Подразбиране Re: Проблем с личната галерия на:

    user = rodich

  3. #3

    Подразбиране

    Е, сега да попитам и чрез форума.

    Като се опитам да влезна с user name Renny ми казва "Няма такова потребителско име!" (при положение че преди няколко дена се регистрирах и добавих неща в галерията). Ако трябва, част от полученото писмо за потвърждаване на регистрацията:

    Вашето потребителско име е: Renny
    Вашата парола е: ******

    Второто е "профила" който се показва когато се избера от списъка с галериите:


    Не съм Светлана Петрова, и да искам и да не искам, пак не съм

  4. #4

    Подразбиране

    Renny, ние си помислихме че сама си сменила профила си, и на нас ни стана интересно... но пък галерията ти не е променена... хм :?

  5. #5

    Подразбиране

    Тези имена и прякор ги чувам за пръв път, вервайте ми Ако вие не сте променяли профила ми, някой май е хакнал нещо? Така или иначе сега въобще не мога да влезна, даже и с това "askuberta" щот не му знам паролата.

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    С помощта на Динко състоянието на профила е вече нормално. Благодаря и на двамата за бързия tech support

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •