Показване на 1 до 15 от 32

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Почти по темата!
    Малък коментар за действията на Български пощи!

    Вчера 7.01.2011 г. получих пакетче от Холандия, което е изпратено на 4.12.2010 г.
    То, нещастното е пътувало 34 дена от Европа до Европа.
    Не от Антарктида до София!
    Когато попитах в пощата ми отговориха - "Винаги така се получавало по Коледа!"

    Доволна съм, че пристигна все пак - преди две години по същата дестинация изчезна, разбира се, незнайно къде!

  2. #2

    Подразбиране

    TDK,още едно доказателство на какво са способни БГ - пощите.

    Колкото и невероятно да звучи , аз останах възхитена от бързината на нашите пощи.Колетът ми за Москва пристигна точно за 6 дни.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    чудя се аз на кой да вдигам скандал, вече два пъти изпращам колетче на съфорумка от Варна и ми го връщат, защото нямали достатъчно пощальони, въпреки, че тя ходи да си го търси в пощата .
    Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли! Сега ще го изпращам на адрес в София, дано поне там имат достатъчно!
    И на мен ми се загуби 1 пакет от чужбина, а сега втори го чакам повече от месец и половина. Вероятно и него няма да получа.

  4. #4

    Подразбиране

    ех, къде са засмените пощальони от Татово време.Един такъв носеше пенсията на баба ми и винаги си спомням с умиление тези хубави дни от месеца. Толкова сме обеднели не финансово, колкото духовно, че посягаме на чуждата радост.Чак ме е яд като чета постовете ви. Аз отдавна съм загубила доверие в БГ пощите, но и Европейските не са по-добри.Най сигурни, макар и малко по-скъпи, си остават куриерските фирми. Докато не се научим да си търсим правата и гоним до дупка ще ни прецакват.Пожелавам ви по-малко неприятности.

  5. #5

    Подразбиране

    най-накрая, миналата седмица, Коледната пратка за едно форумско другарче стигна до него след два неуспешни опита!
    Камък ми падна от сърцето!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •