Показване на 1 до 15 от 32

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Вили,
    дори приятелите ме подиграваха - абе Юра то този пакет пеша да бе тръгнал щеше да е вече дошъл
    Вярно че по телефона не се получи , но на другия ден отидох настроена да се карам, а те още като ме видяха започнаха да ми се извиняват - съжаляваме но пакета паднал и не сме го видели , днес ви пуснахме ново съобщение ...изпотиха се сто пъти докато ми го отметнат.
    Не ми се ще да вярвам че са искали да го присвоят - беше препоръчана пратка и тя ако не се даде на получателя до 20 дни се връща обратно.
    Но хубавото е че ножичката реже перфектно и винаги когато я взема този спомен нахлува в съзнанието ми - вече с усмивка
    Има и по-лоши инциденти - да сме живи и здрави !

  2. #2

    Подразбиране

    И аз съм от потърпевшите от БГ-пощи. В миналогодишната Великденска игра изчезна пратка, предназначена за мен от съфорумка от Испания и въпреки упоритото търсене от моя и от нейна страна, пратката потъна в дън земя. На дружката от Испания отговорили, че пакетчето е ...стигнало до получателя си. А пък аз след като представих в нашата поща изпратената ми по факс квитанция, получих отговор, че... такава пратка изобщо няма в регистрите им. На писмената ми молба до ръководството на БГ-пощи ми дадоха съвсем същия отговор. Обясненията на пощенските служители бяха че пратката е била обикновена, а не препоръчана, затова липсва в регистрите им. От испанските пощи обаче твърдят друго - за чужбина обикновени пратки няма, всички са препоръчани.
    И колкото и да не ми се вярваше и на мен самата, и колкото и да се шегувахме с моя лош късмет, тази година по Коледа историята се повтори и аз отново не получих подаръчето си от Испания. Този път само 1-2 пъти попитах за пратката в централната поща и кварталния пощенски клон, но молби няма да пиша - не само защото нямам номерчето на баркода, за да го приложа, но и защото не вярвам да има някакъв резултат. За себе си направих следния извод: някой в сливенските пощи яко пипа, но... май не само в сливенските...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •