Показване на 1 до 15 от 32

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Айде, вица на деня.
    От сутринта ми тръгна много щуро.Насред пътя за работа се връщах да си взема телефона.Да, ама като обиколих всички стаи и не си го открих и си звъннах през домашния , все пак да чуя в къщи ли е.Да, прозвъни ми от джоба.
    И продължавам с вицовете.
    Имам официално писмо от бгпощи:
    ....се констатира следното:същата е загубена от пощальона в гр. ....Изплатено Ви е обезщетение със запис №....в размер на 5.89лв., включващо разходите по молбата от 1.70"
    И най-отдолу, че пощата- загубана ми се извинява за случилото се.
    Сега ще си купя една туба вода и каня всички със загубени пратки на студена вода.
    И като си помисля, че денят ми не е свършил...
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #2

    Подразбиране

    Само да допълня,че аз съм потърпевшата от загубената пратка на Малекс. И какво научих от цялата тази одисея.
    За изгубени обикновени и препоръчани пратки без обявена стойност обезщетението е в размер на 3 /три/ лв !!!!!! + пощенските разходи,за които трябва да се представи книтанцията естествено, независимо , че стойността на това,което е в пратката може да е десетократно по-голямо.
    Че как няма тогава да крадат?! Ще платят 3 лв., а ще си присвоят 30.

    За това момичета - имайте едно на ум!
    Когато пращате обезателно обявявайте стойността на колета, и за предпочитане да е много по-голяма от действителната. Защото никой не може да ни компенсира времето и нервите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •