Показване на 1 до 15 от 32

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Досега не ми бяха връщали непотърсена пратка.
    Пратих схема по бг пощи.След един месец се върна обратно.На плика се виждат датите за изпратените покани.
    А пратката не е потърсена заради сбъркан пощ. код.Така че, момичета, внимавайте с кодовете.
    В пощата ми обясниха, че ги пращат по ПК.
    Ама си мисля, каква е вероятността на два различни пощенски кода да има едно и също лице и един и същ адрес: където все пак са пращали известието
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Досега не ми бяха връщали непотърсена пратка.
    Пратих схема по бг пощи.След един месец се върна обратно.На плика се виждат датите за изпратените покани.
    А пратката не е потърсена заради сбъркан пощ. код.Така че, момичета, внимавайте с кодовете.
    В пощата ми обясниха, че ги пращат по ПК.
    Ама си мисля, каква е вероятността на два различни пощенски кода да има едно и също лице и един и същ адрес: където все пак са пращали известието

    "Червената шапчица", дето ти даде грешен пошкенски код, е моя милост Никакво съобщение не съм получавала, пак са те излъгали за това до сега винаги използвам куриерски служби, по-скъпо е, но се получава навреме и е сигурно.

  3. #3

    Подразбиране

    Почти по темата!
    Малък коментар за действията на Български пощи!

    Вчера 7.01.2011 г. получих пакетче от Холандия, което е изпратено на 4.12.2010 г.
    То, нещастното е пътувало 34 дена от Европа до Европа.
    Не от Антарктида до София!
    Когато попитах в пощата ми отговориха - "Винаги така се получавало по Коледа!"

    Доволна съм, че пристигна все пак - преди две години по същата дестинация изчезна, разбира се, незнайно къде!

  4. #4

    Подразбиране

    TDK,още едно доказателство на какво са способни БГ - пощите.

    Колкото и невероятно да звучи , аз останах възхитена от бързината на нашите пощи.Колетът ми за Москва пристигна точно за 6 дни.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #5

    Подразбиране

    чудя се аз на кой да вдигам скандал, вече два пъти изпращам колетче на съфорумка от Варна и ми го връщат, защото нямали достатъчно пощальони, въпреки, че тя ходи да си го търси в пощата .
    Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли! Сега ще го изпращам на адрес в София, дано поне там имат достатъчно!
    И на мен ми се загуби 1 пакет от чужбина, а сега втори го чакам повече от месец и половина. Вероятно и него няма да получа.

  6. #6

    Подразбиране

    ех, къде са засмените пощальони от Татово време.Един такъв носеше пенсията на баба ми и винаги си спомням с умиление тези хубави дни от месеца. Толкова сме обеднели не финансово, колкото духовно, че посягаме на чуждата радост.Чак ме е яд като чета постовете ви. Аз отдавна съм загубила доверие в БГ пощите, но и Европейските не са по-добри.Най сигурни, макар и малко по-скъпи, си остават куриерските фирми. Докато не се научим да си търсим правата и гоним до дупка ще ни прецакват.Пожелавам ви по-малко неприятности.

  7. #7

    Подразбиране

    най-накрая, миналата седмица, Коледната пратка за едно форумско другарче стигна до него след два неуспешни опита!
    Камък ми падна от сърцето!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •