И аз имах неприятности с бг пощите. Пуснах пратка-изненада за Асеновград.
Тя трябваше да пристигне на гише на 22.12. и да бъде получена точно преди Бъдни вечер..на 23.12. Чаках да видя дали момичето ще се обади ...понеже нямаше реакция, развалих изненадата и и някъде към 27 й писах на лични,че съм пратила пакетче..Тя се обадила в пощата ,казали й ,че няма нищо пристигнало за нея...При което ,аз направо полудях...
Добре,че си бях запазила квитанцията, с баркода..Звъннах по телефона в Пловдивската поща, служителката беше много любезна, направи ми справка и се оказа,че пратката ми си престоява в асеновградската поща и още на 22.12 е заведена на гишето за получаване.. Тогава вече с тази информация,писах на получателката ,лично да отиде на гишето..да им даде номера на баркода, да им каже, че от Пловдивската поща са казали,че на 22.12. пратката е заведена на гишето ..и в крайна сметка да си я получи...
Оказа се,че пратката е наистина там и събира прах от 22.12. Оправдали се,че пощальона на района е нов..и т.н. Нямаше известие за получаване, нищо...При въпроса-защо по телефона са казали,че въобще няма пратка на нейно име, отговорът бил- Ами ние я намерихме, малко след като затворихме телефона.... За мен ,аз лично останах с впечатлението ,че просто служителките щяха да си скатаят пратката..
Историята ми беше с добър край, като изключим развалената изненада, късното получаване и нервите ,които изхабихме аз и Юра..
То по-бързо щеше да стане, до Асеновград лично да й я бях доставила..