Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 24
  1. #1

    Smile Гоблените на korali

    Здравейте на всички!

    И аз се включвам с представяне на моите гоблени
    Днес те са малко на брой, но благодарение на форума съм се заредила с огромно желание за шиене на много красиви гоблени.


    И така, ето първия ушит от мен гоблен. Подарък е от моята леля, за да се науча да шия и е щампа. Конците комплектовах сама от бабините запаси .
    Резултата е налице - надали има втори такъв, но мама се гордее с мен и стои закачен в кухнята й.




    След това попаднах случайно на списания на майката на моя приятелка и така при мен дойдоха тези сладки патета /и те са в кухнята на мама/.


    Редактирано от korali : 16.01.2010 в 11:25.

  2. #2

    Подразбиране Гоблените на korali

    Последва коледна треска



    Естествено и аз като повечето от Вас открих руските сайтове. От там си изтеглих схема на маково поле, но то все още не е завършено.

    Следва период от 3-4 години без шиене, до септември 2009 г., когато Ви открих и се запалих отново.

    На това малко гобленче се научих да шия правилно кръстчета, и то едва когато ми свършиха конците .
    Не съм спазила точните указания за броя на конците, но много си го харесвам. Скоро ще Ви го покажа с рамка.



    А това направих за елхата на родителите ми. Откакто не живея с тях е традиция на Коледа със съпруга ми да им носим коледна играчка за елхата.



    Това е за сега от мен
    Редактирано от korali : 16.01.2010 в 15:34.

  3. #3

    Подразбиране

    За начало са много красиви продължаваи напред и все повече ще ти хареса .Потописе в магията на това творчество наречено гоблени. Успех

  4. #4

    Подразбиране

    Показала си много сладки гобленчета! С нетърпение очаквам следващите!

  5. #5

    Подразбиране

    Патенцата са големи сладури.След доброто начало идва големият успех.Наистина ти го желая

  6. #6

    Подразбиране

    Много са хубави ,Продължавай все така

  7. #7

    Подразбиране

    Много хубаво си показала как си почнала и докъде си стигнала, прогресираш и се справяш страхотно. А ангелчетата са ми фаворит

  8. #8

    Smile

    Благодаря Ви момичета, толкова сте мили!
    Дълго се чудих дали да показвам моите неща, защото са мънички като размер и малко като брой, но реших, че е по-добре да се представя, дори и да е скромно.
    Вие ме зареждате с толкова положителни емоции!
    За Вас -

  9. #9

    Подразбиране

    Малко, ама качествени и страхотно изработени. Тук никой не гони бройката. Благодаря ти, че сподели с нас своята колекция. Чакам с нетърпение следващите попълнения. А в етапите можеш да ни покажеш докъде стигна с маковото поле.

  10. #10

    Smile игра 8-ми март

    С голямо въодушевление се записах за участие в играта "8-ми март 2010 г.".
    Тук ще ви покажа, какъв страхотен гоблен получих от ralli. Още веднъж ти благодаря, миличка



    А това е едно Перминче, което приготвих в същата игра за passios.
    Благодаря и на теб много, за това, че ми изпрати снимка за моята страничка . Както се вижда нейната дъщеричка помага за снимката:


  11. #11

    Smile

    Това малко гобленче го приготвих за мама за 8-ми март, а тя си го хареса много. Оригинално комплектче на Дименшънс е. Поръчах го от ЕТ "Герика", но доставката му отне почти 2,5 месеца, което доооста ме изнерви и за малко да се откажа. Сега съм доволна, че проявих търпение.


  12. #12

    Подразбиране

    Търпението си е заслужавало - гобленчето е много красиво!

  13. #13

    Подразбиране

    Подаръкът е прекрасен! Заслужавало си е чакането.

  14. #14
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Прекрасно гобленче много е нежно.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления за чудесния ти избор, и двата са прекрасни.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •