Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 34 от 34
  1. #31

    Подразбиране

    Здравейте, като тинейджърка си мечтаех за малка татуировчица-скорпионче....тогава родителското тяло успя да ме спре...и то съвсем основателно..
    След двете раждания така се разплух и качих толкова кг...че нямам едно място по тялото, което да не се промени...представлявам си каква грозна гледка щеше да е сега...
    Иначе и до сега си се заглеждам по чуждите татуси, особено ако са на перфектни тела...А съпругът ми пък, не понася татуси...
    Мисля си,че ако след някоя година щерката поиска татуировка-аз няма да я спра....повече съм против безбройните пиърсинги отколкото татуировките...

  2. #32

    Подразбиране

    Ох, искам на лицето като на маорите, но като остарея ...
    Иначе съм решила като родя да си нарисувам нещо ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Аз имам две татуировки и не съжалявам че съм си ги направила,бъпрели че вече минаха 15 и повече години.За мен за да си направиш татуйровка трябва да има някъкво значение,не само ей така щото е на мода.Едната я направих след като е роди синът ми а другата след ражждането на дъщеря ми.Нямат нищо общо с тя,прото така се случи.Първата ми е глава на тигър,защото съм родена в годинатана тигъра,любимото животно ми е и се чувставм малко тигър.В смисъл че съм кротка докато не почнеш да ми настъпваш лапите или опашката .Втората е биомеханика и един скарабей в едно М .Скарабея казват ченоси щастие пък и съм побъркана по египтяни и изобщо по ориентаската култура,а М-то си е от именцето ми.Като размер не са малки,но за мен това няма значение.Важното е да са стилни и да означават нещо.За да си направя втората ми трябваха 4 месеца докато харесам най-после рисунката,така че не беше някакъв гевезелък или просто желание. Не обичам много много миниатюрните.

  4. #34

    Подразбиране

    Реклама:
    Ей това ще си направя аз, само да зхладнее

    “И това ще мине“

    14499646-B540-4862-B380-087ACA74E415.jpeg

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •