Показване на 1 до 15 от 34

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Моята татуировка е малко под кръста така че да не се вижда освен ако не съм с плитки дънки...а другата причина за да я направя там е аз самата да не я виждам постоянно и да не ми омръзва Лятото бях си навила на пръста да си правя я самурай я ангел на половината гръб...дори бях го запланувала за тази пролет...но реших да изчакам тъй като цената е доста височка и а си викам може друг акъл да ми дойде...амии верно друг акъл ми дойде

  2. #2

    Подразбиране

    Имам три тауировки. Една отзад на кръста, една на дясната плешка и една на ходилото. Някои от тях се виждат в определени моменти - чехли, сандали, потници или блузи с гол гръб. И трите изглеждат невероятно и секси. Нито за миг не съм и помислила, да съжалявам. Болката е незначителна. Харесвам татуровки, обожавам тези по тялото на приятеля ми. Бившият ми съпруг се опита да изрази отношение за първата ми татуировка, приех го като абсилютно нередна намеса в личното ми пространство. Тази година коледният подарък на 17 годишната ми дъщеря ще е татус. Не мисля, че е въпрос на ум или интелект, избора дали да си направиш татуировка или не, а по скоро въпрос на темперамент и да знаеш какво искаш. Да не говорим, че това отдавна не е нещо специално, та целия свят ходи нарисуван.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •