Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 34
  1. #1

    Подразбиране Татуировките

    Какво мислите за татуировките?
    Кич или изкуство?
    Имате ли татуировка?
    Ако не, бихте ли си направили?

    От година и малко аз имам тату, за което си мечтах 10години... И миналата година почувствах, че съм достатъчно "пораснала" и се престраших да си направя. Доволна съм и до този момент не съм съжалила, че я имам. Даже така съм свикнала с нея, сякаш цял живот е била на глезена ми...

  2. #2

    Подразбиране

    Харесвам ги,когато са малки и нежни.Много искам да си направя,но това е единствено нещо,за което съпружеството се налага и не разрешава,не за друго,ами като ми омръзнело,не съм можела да я махна.Та именно той(съпружеството) ми предложи,ако искам да попитам къде се правят временни,за година,две,да ми минел меракът и да мирясам......................

  3. #3

    Подразбиране

    Това за временните татуировки е много добро решение. Мисля, че ги правят във всяко студио, но доколкото знам издържат само 3-4 месеца

  4. #4

    Подразбиране

    adski mnogo mi haresvam tatuirovki, makar che za jalost nqmam.ne sum se zahvanala da potarsq profesionalisti inache do sega da imam veche mai s men chte trqbva da vzema i dashterq mi zashtoto i dvete sme fenki na tezi tvopreniq.za men tova si e izkustvo

  5. #5

    Подразбиране

    Ето моето изкуство на десния ми глезен... :wink:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Много е хубава,а моята мечта е делфинче на рамото......

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря!
    И аз едно време си мечтаех за делфинче, защото бях влюбена в едно момче от бой банда, което имаше такава татуировка. :wink:
    И доста се чудех къде да си направя тази, като размишлявах кое ще емястото, което няма да се измени много (визирам наедрее) с течение на годините. И реших, че това ще е глезена.

  8. #8

    Подразбиране

    ООо,това е слабото ми място!Винаги съм искала да си татуирам огромен дракон на гърба,но никога не ми достигна смелост.За сметка на това си направих пирсинг на пъпа,ако искате ще ви го покажа!

  9. #9

    Подразбиране

    Покажи, покажи.

  10. #10

    Подразбиране

    Татуировките си ги рисувам с маркер
    Иначе имам 7 дупки на ушите ( и пак не чувам и не слушам като ми се говори :+)

  11. #11

    Подразбиране Re: Татуировките

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    Какво мислите за татуировките?
    Кич или изкуство?
    Имате ли татуировка?
    Ако не, бихте ли си направили?

    От година и малко аз имам тату, за което си мечтах 10години... И миналата година почувствах, че съм достатъчно "пораснала" и се престраших да си направя. Доволна съм и до този момент не съм съжалила, че я имам. Даже така съм свикнала с нея, сякаш цял живот е била на глезена ми...
    Мисля че има някой хубави и красиви но не съм сигурна че ако си направя ще ми харесва 3-4 месеца и вече ще искам да я махна.Нямам татуировка - ами обмислям варизнта да си сложа или на кръста или на глезена - но незнам - може би няма да си правя.

  12. #12

    Подразбиране ..

    Преди около 6г. си татуирах рамото и си пробих пъпа .На 20г какво ми разбира главата.Сега вече от позицията на майка и на доста по разумен човек смятам ,че ако толкова много искаш да се татуираш ,първо пробвай с временна ,а след това ако ти харесва все още си направи постоянна Замисли се как ще изглеждаш ,ако ти се наложи да се облечеш официално или ежедневно ходиш така облечена . Ужас..

  13. #13

    Подразбиране

    Винаги ми се е струвало интересно това с татуировките. Но да си направя не съм се замисляла... По скоро предпочитам да ги гледам по снимките или върху кожата на познати, но не и върху моята. Знам се каква съм и след време една такава рисунчица ще ми омръзне. Но това съм си аз и моето мнение

  14. #14

    Подразбиране

    аз искам такава
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране Re: ..

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nikita
    Замисли се как ще изглеждаш ,ако ти се наложи да се облечеш официално или ежедневно ходиш така облечена . Ужас..
    Напълно съм съгласна с nikita.
    Откровенно казано не мога да разбера защо трябва да изтърпиш някаква болка, като после може и да се притесняваш от резултата?!
    И аз си имам три дупки на едното ухо, обаче за татуировка не съм готова, а от таззи възраст нататък е просто абсурд

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •