Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 34
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Elektra_
    аз искам такава
    Е,това не бих си направила.Доста е голяма(за жена).
    Но,щом на теб ти харесва...действай.

  2. #17

    Подразбиране

    Скарлет тя е направена малко по надолу от китката изглежда голяма защото съм показала само нея но иначе не е много голяма дори е доста малка

  3. #18

    Подразбиране

    А,аз като я видях,помислих,че е на рамото или под рамото. Така на снимка ми се вижда доста голяма,но щом е малка,още по-добре.Ако си я направиш да покажеш резултата,аз така и не се пристраших да си направя татуировка.

  4. #19

    Подразбиране

    [quote="Скарлет",аз така и не се пристраших да си направя татуировка. [/quote]
    Не съжалявай Просто бъди доволна ,че си имала повече разум от всички нас

  5. #20

    Подразбиране

    и аз си имам тату
    само че предвидливо си го направих на място, което лесно може да скрие при официален случай и когато съм на работа
    направила съм си я на гърба, вляво от гръбнака, горе-долу на 10-15см под врата
    представлява стилизирано коренче или нещо подобно, не знам всъщност точно какво е, но е симпатично много фини линии са и няма наслагване на много туш

  6. #21

    Подразбиране

    А моята е на толкова скришно място, че на практика няма как някой да я види освен ако не си легне с мене. Само лятото ако съм на плажа с по-плитко долнище леко се показва, но съвсем малка част от нея. :wink:

  7. #22

    Подразбиране

    Татуировките :? ... мммм.... са нещо невероятно
    Аз бих го нарекла изкуство, особено излязлото изпод ръцете на добър майстор
    Е, всеки си има свой критеий за красивото, изящното
    Една или две, дори да си татуираш цялото тяло с най-великолепните майсторски направени картини, това изкуство върху твоето тяло може да се превърне в кич
    Аз си имам свой начин да задоволя страста си към татуировките Ценя кожата си и не я давам на кой да е
    За това рисувам по дънките си ! Обожавам играта с цветовете Особено черно, всички негови нюанси Харесвам погледите, които дънките привличат :wink:
    И така винаги имам нови татуировки Всеки път съм различна и доволна от работата си
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    DEn,мнотго хубаво рисуваш!Съвсем благородно завиждам на умеещите да рисуват,защото аз само копирам,нямам усет сама да нарисувам нещо,затова шия гоблени...............

  9. #24

    Подразбиране

    DEn, това е страхотно! Браво!
    Много, мнооооого ми хареса!!!!

  10. #25

  11. #26

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета, за добрите отзиви!
    Скарлет, не си мисли, че и аз не копирам Ехеее, ако тръгнат да ме съдят за плагиатство знаеш ли каква голяма опашка ще се нареди за мен (и Boris Vallejo ще е пръв на нея )
    И аз копирам ( и си го признавам), понягога усета, погледа не ми достига и си казвам, защо да умувам над нещо, което вече някои е измисли, и се захващам с чуждите идеи да ги дообработвам

    Имам един съвет за теб Скарлет - Работи над себе си! Рисувай!
    Аз сега се уча да разчупвам този лош стереотип на копиране и да търся себе си

    Elf е на Ambelard - един от любимите ми татуисти, завладяващи творения !

  12. #27

    Подразбиране ...

    Абе... винаги съм твърдяла,че мразя руси мъже с дълги коси, обеци и татуировки, но точно такъм мъж си намерих
    Дългата коса я махна, така или иначе почна да оплешивява, обецата също замина, а това че е рус вече не ми прави впечатление, обаче тези гадни рисунки по раменете му, още ми бъркат в очите, че са все едни зверове, но

  13. #28

    Подразбиране

    Ще го кажа кратко и ясно-харесвам татуси когато ги гледам на картинка,но на мен...Не!-благодаря

  14. #29

    Подразбиране

    Моята татуировка е малко под кръста така че да не се вижда освен ако не съм с плитки дънки...а другата причина за да я направя там е аз самата да не я виждам постоянно и да не ми омръзва Лятото бях си навила на пръста да си правя я самурай я ангел на половината гръб...дори бях го запланувала за тази пролет...но реших да изчакам тъй като цената е доста височка и а си викам може друг акъл да ми дойде...амии верно друг акъл ми дойде

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Имам три тауировки. Една отзад на кръста, една на дясната плешка и една на ходилото. Някои от тях се виждат в определени моменти - чехли, сандали, потници или блузи с гол гръб. И трите изглеждат невероятно и секси. Нито за миг не съм и помислила, да съжалявам. Болката е незначителна. Харесвам татуровки, обожавам тези по тялото на приятеля ми. Бившият ми съпруг се опита да изрази отношение за първата ми татуировка, приех го като абсилютно нередна намеса в личното ми пространство. Тази година коледният подарък на 17 годишната ми дъщеря ще е татус. Не мисля, че е въпрос на ум или интелект, избора дали да си направиш татуировка или не, а по скоро въпрос на темперамент и да знаеш какво искаш. Да не говорим, че това отдавна не е нещо специално, та целия свят ходи нарисуван.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •