Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 265
  1. #16

    Подразбиране

    А това е моята стена на цветята

    Калиите така и забравих да ги снимам без рамка, за да се видят по-добре, ама.... станалото, станало
    Редактирано от m_rija : 20.01.2010 в 11:08.

  2. #17

    Подразбиране

    А това са "картинките" на сина ми - той така нарича гоблените над неговото легло.

  3. #18

    Подразбиране

    Това е единствения гоблен "удостоен" с честа да краси хола ми, защото е единствения ми голям гоблен. Но с моята слабост към "мъници", мисля че скоро ще започна и тях да закачам там

  4. #19

    Подразбиране

    А това са ангелчетата ми на Ланарте. Оригиналната комплектовка ми е подарък от Keissi за Коледа и успях да ги зашия по време на дългите празници.
    Кeissi, мила благодаря ти още веднъж
    Единствено съжалявам, че въпреки многото снимки, които направих, на нито една не се виждат прекрасните реални цветове.

  5. #20

    Подразбиране

    Наканих се най- сетне да покажа и тук подаръците, които направих за другарчетата си от игрите. Първото е комплекта игленик и калъфче за ножичка за другарчето от осмомартенската игра , а другото са "игленичетата "- подаръци за виртуалните ми приятелки от предишни игри


  6. #21

    Подразбиране

    Следват любимите ми ангелчета вече пременени в рамка

  7. #22

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи, момичета
    А сега да довърша хваленето, което вчера прекъснах по технически причини.
    Последната ми рамкирана гордост е първия ми завършен пейзаж

  8. #23

    Подразбиране

    И докато проучвах Гери ( geniko) какво би и харесало и зарадвало за подарък в осмомартенската игра, май се заразих от нейната "лавандулова" болест
    И ето го резултата - това е подаръка на мама за 8-ми март в анфас, в гръб и в профил . А лошата новина е, че фотографа е много калпав.

  9. #24

    Подразбиране

    Момичета, искам да ви представя Валентина
    Тя малко ме поизмъчи с това дорисуване на картинката с контурен бод, но мисля че се получи добре. Ама съм ужасен фотограф

  10. #25

    Подразбиране

    Много е нежно последното ти творение! Поздравления! Може ли да попитам с какви размери се получи?

  11. #26

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета, много сте мили
    marji, ших я на 25 каунт панама, светло розова, през две нишки и стана доста големичка - някъде около 25 на30 см. Но довечера ще я премеря и ще ти пиша на лични.

  12. #27

    Подразбиране

    Момичета,взех и разказах на мъжа си за легендите, които се носят по руските форуми- кой гоблен - какво носи в къщата. И веднага получих "спешна " задача, да зашия "нещо ПОЛЕЗНО" за дома
    Така се роди "Богатството" на PANNA като подарък за скорошния му рожден ден. Остава само да измисля как да го рамкирам

  13. #28

    Подразбиране

    Много е красиво котето, дано ви донесе толкова богатство, колкото и каквото искате.

  14. #29

    Smile

    Голям сладур е, за богатство - незнам, но го пожелавам от сърце, а красота, със сигурност ще донесе в дома Ви
    Редактирано от did_tag : 14.04.2010 в 16:17.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Котака е прекрасен,в тази голяма криза дано напълни домати ти с всичко което си помислиш.

Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •