Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 265
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря на всички за милите думи.
    А сега искам да ви покажа последното си произведение - завърших го снощи и много ми се иска да чуя мнението ви, защото внесох доста промени в модела. Ших го за брат ми, който катастрофира много тежко преди няколко седмици и го започнах с огромно желание и известна доза суеверие, дано му помогне да оцелее и му донесе така желаното здраве.
    Е, слава богу, дори вече го изписаха от болницата и ще се оправи напълно до 6 месеца и сега ще си получи подаръка за здраве - ЗДРАВЕТО на PANNA

  2. #32

    Подразбиране

    Момичета, мнго ви благодаря за милите думи и за пожеланията за брат ми. Слава Богу, той се оправя за моя и на цялото семейство радост.
    Искам да ви покажа как изглеждаше подаръка рамкиран. Е, не свалих фолиото за снимката, но вие се сещате , че е било красиво, нали?

  3. #33

    Подразбиране

    И сега, тъкмо съм успяла да се докопам до компа в къщи, да покажа и рамкираната Валентина и един Мечо Пух, който е шит миналата година, но чак сега му дойде реда за рамка. Пух е готова комплектовка на Royal Paris и ми е подарък от Аня ( мила, Яна )
    Редактирано от m_rija : 19.05.2010 в 22:27.

  4. #34

    Подразбиране

    И за последно тази вечер, защото вече ме пъдят от компа , да покажа последното си завършено пейзажче - то също беше готова комплектовка, подарък за Коледа от моите мъже

    Слагам две снимки, защото и двете са малко калпави, та истината е някъде по средата

  5. #35

    Подразбиране

    Момичета, забравила съм да ви покажа нещо, което започнах аз, а завърши мама, защото се влюбих в кръстчетата и зарязах гобленовия бод. Тези орхидеи ги започнах с гобленов бод и понеже не ми хареса как се получава на черна панама реших, че ще ги шия с фон. Е, да живеят майките, иначе нямаше да видят бял свят
    Редактирано от m_rija : 22.06.2010 в 23:21.

  6. #36

    Подразбиране

    И не мога да се стърпя да се похваля с мераците на пет годишния ми син да бродира. Снимах ги как баба му го учи на първите кръстчета, заел маминото място за бродиране
    Редактирано от m_rija : 23.06.2010 в 08:52.

  7. #37

    Подразбиране

    Така и така, abazova_s ми изнамери темичката (благодаря, ти мила ) да взема да покажа какво уших на другарчето си от лятната игра. Иначе скоро няма да има с какво да се похваля, защото захванах един Дименшънс, но не ми остава много времe за него
    Ето го и подаръчето

  8. #38

    Подразбиране

    Не мога да се похваля с нищо завършено от мен, но искам да ви покажа последните два завършени гоблени на мама, защото много ги харесвам, а и тя много се гордее с тях

    Надявам се и на вас да ви харесат

  9. #39

    Подразбиране

    Мили момичета, много, много благодаря за хубавите и мили думи!!! Вие сте ми страхотен стимул за работа
    А сега искам да покажа последната си гордост
    "Котето пред градинската врата" на Дименшън
    Редактирано от m_rija : 29.08.2010 в 10:12.

  10. #40

    Подразбиране

    Дойде ред и отново на кръстчетата, след дълго влюбване в изонита. Другия Дименшън все още ме чака, но върви подготовката за коледните празници. И в тази насока реших да се пробвам в направата на бродирани топки и сърца. Хиляди благодарности на mari_ar за обясненията, които ми даде и на veneta_az за линка със снимки в съответната тема. Без вас нямаше да стигна до никъде
    А сега резултата от едноседмичните ми усилия отпред и отзад:

    Редактирано от m_rija : 09.12.2010 в 16:25.

  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря ви много за милите думи, момичета! Вашите оценки са мноооооооого голям стимул да продължавам да се старая
    Radi, списъка с приятелите е дългичък, но за тях още нищо не съм направила, всички тези украшения за елха ще заминат за чужбина, обещала съм ги на братовчедка си, да участва с тях в някакъв традиционен панаир в селото в което живее....
    Сега ви показвам и последните, които направих за там....Ииииииииииии започвам за близки и приятели


  12. #42

    Подразбиране

    И още малко... Тази седмица бях на вълна топки( поне през повечето време)


  13. #43

    Подразбиране

    Още малко коледни играчки, вече за подаръци на близки хора.
    Снимала съм ги отпред и отзад




  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Това последно, и спирам да досаждам


Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •