Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 265
  1. #106

    Подразбиране

    Е, другарчето ти ще трябва много да е доволно, страхотни са и двете!

  2. #107

    Подразбиране

    Благодаря на всички, които посетиха страничката ми за милите думи!
    Най-накрая успях да завърша бебешкото одеалце за очакваната племеница и то навреме - преди да се е родило бебето. Много контур, много нещо - но все пак е Дименшън. Много съм доволна от резултата и бързам да се похваля преди да съм го изпрала даже

    Едната снимка е със, другата без светкавица .... ама фотографа толкова си може ....

  3. #108

    Подразбиране

    Много сладко е станало одеалцето!И цветовете са много нежни. Наистина контура е голям бавеж, но без него ефекта няма да е същия. Разкошен подарък за една малка принцеса.

  4. #109

    Подразбиране

    Леле, разкошотия!!! Направи ме шашна!

  5. #110

    Подразбиране

    Ей, Миме, голям си майстор! Одеалцето е страхотно. Върху какъв плат е? Струва ми се, че не е панама.

  6. #111

    Подразбиране

    Вени, не е панама наистина. Поръчах си комплект на Дименшън от ebay. Одеалцето е памучен плат , капитониран с вата и върху него са щампирани кръстчета има и схема за цветовете. В незавършен вид съм го показвала в етапите - там може да се види какво представлява без бродерията. Сега мисля да му направя гръб и кант от синьо-зелен сатен, но нямах търпение да го покажа... така, че с гръб ще е сигурно другата седмица

  7. #112

    Подразбиране

    Благодаря за отговора.Аз гледах, гледах, уголемявах го, чудих се дали не си го правила с канава, па реших да попитам. В етапите съм го пропуснала, пък и нямам много време всичко да видя. Ама е чудесно и дано го покажеш готово да му се порадваме.

  8. #113

    Подразбиране

    Одеалцето е прекрасно. Толкова свежи цветове.

  9. #114

    Подразбиране

    Страхотно е! Никога не съм шила на нещо различно от панама. Моите поздравления.

  10. #115

    Подразбиране

    Одеалцето е чудно, страхотен подарък. Органайзерите са разкошни, а чайничето е много сладко, изглежда много пипкаво.

  11. #116

    Подразбиране

    Одеалцето е чудно!!! За първи път виждам такова ушито. Винаги съм се чудела какъв ли ще бъде крайният резултат, но ето че се оказа, че е прекрасен!

  12. #117

    Подразбиране

    Благодаря на всички посетили страничката ми!
    Аз най-после стигнах до коледната украса - не можах да устоя, и направих разни дреболии за класната стая на първокласника.

  13. #118

    Подразбиране

    Благодарение на горните красотички, госпожата предложила да си сменя професията . А утре ще получат и коледните елфи от шишарки в цветовите решения на малчо

  14. #119

    Подразбиране

    и топките са хубави, но кончетата са много оригинално. а елфчетата са големи сладури.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Всичко е страхотно и изпипано до съвершенство!!! Адмирирам приноса ти за децата и май, май подкрепям госпожата....
    Абе не си сменяй професията, а го прави за удоволствие, така като ти иде отвърте........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •