Страница 1 от 18 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 265
  1. #1

    Подразбиране Моите "картинки"

    Престраших се и аз да покажа моите произведения. Колекцията ми е малобройна и ще я покажа малко без ред, но.....така се случва.
    Започвам с неща, които съм шила и подарила:

    Това беше избрано за шефката ми, но стигна до друг получател,
    Редактирано от m_rija : 21.07.2010 в 10:28.

  2. #2

    Подразбиране

    А това са подаръчетата за другарчета ми от игрите, но се каня някой хубав ден да ги зашия и за себе си...


  3. #3

    Подразбиране

    Това уших за сватбата на една приятелка, но забравих да го снимам рамкирано

  4. #4

    Подразбиране

    И любимите ми нарциси, първата схема която ми изпрати момиче от форума. Но те са шити с гобленов бод в периода преди да "открия" кръстчета.

  5. #5

    Подразбиране

    Няма значение колко е голяма колекцията ти! Важното е, че са много хубави нещата, които си ушила! браво!

  6. #6

    Подразбиране

    Браво Мария, нищо че са малко, но са много хубавки. А аз се любувам на кошничката с цветята, защото тя е подарък от теб.
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

    Подразбиране

    Поздровления!
    Нарцисите са страхотни!

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, имам още неща, но ще ги покажа утре. Снимките са на домашния ми компютър, а трудно се "класирам" да го ползвам от мъжете в къщи

  9. #9

    Подразбиране

    Много са хубави, нищо, че са малко.Пожелавам ти да напълниш страничката си с красоти.

  10. #10

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Мария, тези нарциси ми напомниха за пролетта, толкова са истински А за количеството-не се притеснявай. С този форум бройката много бързо расте. Моят син вече ме е обявил за зависима..... от гоблените

  13. #13

    Подразбиране

    Мария, нещата са много хубави и стилни. А нарцисите са като истински!

  14. #14

    Подразбиране

    Много са красиви всичките! Струва ми се, че тръпката е по-важна от бройката. Желая ти да имаш много време за хобито и да умножиш колекцията!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    А сега обещаното продължение.
    Това са любимите ми маргаритки:

Страница 1 от 18 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •