Показване на 1 до 15 от 20

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    по-добре поискай да ти направят едно изследване на нивото на хормоните.Когато има нестабилно ниво на хормони започва да капе косата.Косопад се появява не само от това,но и от стрес,след някакво възпаление,проблемни зъби и т.н.
    наистина първо пробвай по този начин. моят баща има пърхут,който не може да се оправи вече 2години. след изледвания се оказа че е от лекарствата,който пие. зная че розовата вода е много полезна ,но все пак първо се изследвай . това си е за теб, за да не се притесняваш допълнително. успех и дано всичко да е наред.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  2. #2

    Подразбиране

    паралелно с всичко , казано до тук можеш да плакнеш след измиване косата си с чай от бръшлян или коприва. има в аптеките специални флакони за женски косопад на виши. слагат се на чиста коса в началото 2 - 3 пъти седмично , после може и да се редуцират. имат ефект.
    Редактирано от snejanka77 : 20.01.2010 в 22:50.

  3. #3

    Подразбиране

    Е и аз ще ти дам един съвет, който съм научила от бабите и съм тествала върху себе си. Вземаш чесън и го почистваш, отрязваш връхчето на чесънчето и натъркваш с него кожата на главата. После отрязваш още малко и пак мажеш. Сложи си найлонова шапка и върху нея плетена. Престой 30-60мин/ колкото издържиш/ после се измиваш с шампоан. Вярно, че е не много приятно, но е ефикасно. Другото за което се сещам е хининовата вода. Можеш да я намериш в аптеката. След измиване на косата впръскваш хининовата вода в корените и масажираш. И все пак направи си изследване, защото освен хормони може да е липса на витамини в организма, може да е от стрес и т.н.
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •