Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране Проблемнна коса

    Имам галям проблем с моята каса.От 2 години ми капе косата и вече не знам какви маски да опитвам.Направо съм отчаяна.Бихте ми ли дали съвет за да се справя с този проблем.

  2. #2

    Подразбиране

    Преди 16 год.имах този проблем(след като родих) Купих си розова вода от парфюмерията и я втривах всеки ден по веднъж.След около 3 м.забравих за проблема...сега ти ме подсети.Желая ти успех. Ако в твоят град няма розова вода,пиши ми...аз ще ти изпратя от тук.

  3. #3
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessi_s Виж мнение
    Преди 16 год.имах този проблем(след като родих) Купих си розова вода от парфюмерията и я втривах всеки ден по веднъж.След около 3 м.забравих за проблема...сега ти ме подсети.Желая ти успех. Ако в твоят град няма розова вода,пиши ми...аз ще ти изпратя от тук.
    Благодаря ти много ще видя дали има в мая град розова вода и ще опитам.
    Редактирано от Verche_98 : 19.01.2010 в 14:28.

  4. #4

    Подразбиране

    Това е най-безобидното лечение. розовата вода лекува кожата а косопада е заболяване на кожата на главата-преди всичко. Ама ако станеш пък много по-красива ...да не ми се сърдиш Успех мила!

  5. #5

    Подразбиране

    по-добре поискай да ти направят едно изследване на нивото на хормоните.Когато има нестабилно ниво на хормони започва да капе косата.Косопад се появява не само от това,но и от стрес,след някакво възпаление,проблемни зъби и т.н.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    по-добре поискай да ти направят едно изследване на нивото на хормоните.Когато има нестабилно ниво на хормони започва да капе косата.Косопад се появява не само от това,но и от стрес,след някакво възпаление,проблемни зъби и т.н.
    наистина първо пробвай по този начин. моят баща има пърхут,който не може да се оправи вече 2години. след изледвания се оказа че е от лекарствата,който пие. зная че розовата вода е много полезна ,но все пак първо се изследвай . това си е за теб, за да не се притесняваш допълнително. успех и дано всичко да е наред.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #7

    Подразбиране

    паралелно с всичко , казано до тук можеш да плакнеш след измиване косата си с чай от бръшлян или коприва. има в аптеките специални флакони за женски косопад на виши. слагат се на чиста коса в началото 2 - 3 пъти седмично , после може и да се редуцират. имат ефект.
    Редактирано от snejanka77 : 20.01.2010 в 23:50.

  8. #8

    Подразбиране

    Е и аз ще ти дам един съвет, който съм научила от бабите и съм тествала върху себе си. Вземаш чесън и го почистваш, отрязваш връхчето на чесънчето и натъркваш с него кожата на главата. После отрязваш още малко и пак мажеш. Сложи си найлонова шапка и върху нея плетена. Престой 30-60мин/ колкото издържиш/ после се измиваш с шампоан. Вярно, че е не много приятно, но е ефикасно. Другото за което се сещам е хининовата вода. Можеш да я намериш в аптеката. След измиване на косата впръскваш хининовата вода в корените и масажираш. И все пак направи си изследване, защото освен хормони може да е липса на витамини в организма, може да е от стрес и т.н.
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Моят съвет е да не си правиш експерименти и да си даваш парите на вятъра.Падането на косата от корен си има причина и трябва първо да разбереш каква е и да я премахнеш.1-имаш пърхут,2-проблеми със щитовидна жлеза,3-гинекологични проблеми,4-най често срещания и сериозен проблем-стреса.Може и да е нещо елементарно,но разбери какво е.Състоянието на косата е показателно за състоянието на организма ти.С каквото и да се намажеш то може само временно да подтисне проблема,но не и да го реши.Късането на косата е от изгаряне с химикали-едно подстригване е достатъчно.Успех

  10. #10

    Подразбиране

    съгласна съм с pipi66
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  11. #11
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Съгласна съм с вас момичета маските не помагат трябва наистина да разбера от како ми капе косата.
    Редактирано от Verche_98 : 23.01.2010 в 23:10.

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране привет

    Момичета, нека се включа и аз. Скоро ми попадна една статия на д-р Радка Кирчева от Пловдив . Имаше доста рецепти за най- разни заболявания , но ми направи впечатление следната:
    50мл - червено вино
    1чаена лъжичка- зехтин
    1чаена лъжичка- мастика
    1чаена лъжичка- урина
    Всичко това се смесва и се прави 5 мин. масаж на корените на косата.
    Невероятен ефект при косопад.
    УСПЕХ.

  14. #14
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rascit0 Виж мнение
    Момичета, нека се включа и аз. Скоро ми попадна една статия на д-р Радка Кирчева от Пловдив . Имаше доста рецепти за най- разни заболявания , но ми направи впечатление следната:
    50мл - червено вино
    1чаена лъжичка- зехтин
    1чаена лъжичка- мастика
    1чаена лъжичка- урина
    Всичко това се смесва и се прави 5 мин. масаж на корените на косата.
    Невероятен ефект при косопад.
    УСПЕХ.



    Урина ли?Каква е тази маска при това странна?
    Ами според мен маските няма да помогнат какви ли не маски съм си правила нищто не помага.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    аз съм чувала от баба ми че урината спира кръвта на порязано(е разбира се зависи от порязаното),но честно казано не бях чувала за урина при косопад.
    за мен лично проблемът може да се реши само при някой специалист,който да направи изследване и да види проблемът от какво е...
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •