Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26

Тема: Въпрос

  1. #16

    Подразбиране въпрос

    :? Ето, че ми възникна още един въпрос:как разбирате кой кога има рожден ден

  2. #17

    Подразбиране Re: въпрос

    Цитат Първоначално написано от rebostobg
    :? Ето, че ми възникна още един въпрос:как разбирате кой кога има рожден ден
    И аз това се чудя :? Защото един честити рожденния ден и всички "тръгваме " след него, даже някога и със закъснение

  3. #18

    Подразбиране


    Май скоро няма да ни отговорят на въпросите

  4. #19

    Подразбиране въпрос

    Трябва да се въоръжим с търпение и да чакаме

  5. #20

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА Аз чаках някой да ми отговори за аватара цяла седмица,
    а вие искате веднага отговор.
    Надявам се да ви отговорят на всичките въпроси. :wink:

  6. #21

    Подразбиране

    Момичета, какво толкова чудно има за рождените дни. Предполагам, че някои си се познават и лично, не само виртуално, други пък само виртуално, но са си станали по-близки и са си споделили туй-онуй дали на ЛС, ICQ или Skype. Поне аз така ги виждам нещата.
    А по въпроса за титлите- нищо не знам, пък и не ме и интересува де, ако ще и зла вещица да ми пише- все тая.
    Хм, дали изобщо нещо има след майстор? Може би башмайстор или пристрастен.

  7. #22

    Подразбиране

    Бамби На половината въпроси отговори,а с галериите кой ще отговори
    Ще взема най-накрая и аз ли да пробвам с тези галерии :?
    Защо толкова пушек се вдига около тях О-оо и аз без да искам зададох въпрос.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #23

    Подразбиране въпроси / отговори

    Знам, че сигурно ви е омръзнало от тези въъпроси, но аз все още се уча на комуникациите във форума. Та въпроса ми е :
    Как да подам заявка, трябва ли дъ знам точно името на гоблена който търся или само от предложените модели във форума?
    моля обяснете ми по-подробно .
    linea21@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране Re: въпроси / отговори

    Цитат Първоначално написано от mariorom
    Знам, че сигурно ви е омръзнало от тези въъпроси, но аз все още се уча на комуникациите във форума. Та въпроса ми е :
    Как да подам заявка, трябва ли дъ знам точно името на гоблена който търся или само от предложените модели във форума?
    моля обяснете ми по-подробно .
    linea21@abv.bg
    Ако не знаеш името то поне трябва да имаш картинка за да видим кой е гоблена и който го има да ти го изпрати.По надолу има един форум "Безплатни схеми" там може да пишеш какво търсиш и какво предлагаш е в началото може и да не предлагаш .Успех

  10. #25

    Подразбиране

    mariorom, разгледай из форума и ще видиш сама как другите питат за гоблени и съвет,така най-добре ще се ориентираш

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на всички за съветите . Ако имам възможност да бъда повече време във форума с удоволствие бих го направила, но за съжаление трябва и да се работи, шие и т.н. Всички сте много готини -
    Желая ви приятен уикенд.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •