Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране въпрос за знаещи

    понеже тук е мястото за въпроси от техническо естество, реших да попитам тези, които са по на ти с компютрите - какво представляват файловете с разширение .thm, защо windows не ги разпознава и ако изтрия такъв файл ще повредя ли някой друг, с който той би могъл да е свързан. Май станаха много въпросите, но няма кого друг да попитам, освен вас, момичета.

  2. #2

    Подразбиране

    Доколкото видях в интернет, това са малки картинки, които служат за представяне на по-големи. Използват се примерно в галерии със снимки, където има списък с малки картинки и като щракнеш на някоя, се отваря голямата. Мисля, че идва от thumbnail. Мисля, че не са системни, но нека и някой друг се изкаже, аз просто прочетох нещо в интернет.
    В каква папка се намират? В някоя от системните или в някоя, която ти си правила?

  3. #3

    Подразбиране

    По принцип разширението на файла показва на коя програма е създаден. Щом не ги отваряш значи нямаш тази програма на компа. Не смятам че е от операционната система.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви, момичета. Стигнах до извода, че са се появили като съм качвала снимки и видео от телефона. Не са в системна папка, а в такава, която аз съм създала. Изтрих някои и нищо не се случи дори със снимките със същите имена. Така че ще ги изтрия.
    Още веднъж много ви благодаря и приятен ден на всички.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •