Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 174
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesinko Виж мнение
    А можете ли да ми подскажете, как се плете барета.
    Аз съм изплела 5см ластик на обръч и смятам да наддам през една бримка, за да се получи широка барета, така че да се килва на една страна и да стои шик. И после след 15-20 см., дори повече, да почна да свивам през десетина бримки по 3. Преждата ми е от рошавите, чисто бяла, направо искри. Въпроса ми е това ли е правилният начин.
    и аз имам същия проблем

  2. #77

    Подразбиране

    Хора някой добър ли е с руския език. Намерих един сайт ама е на руски, а аз не разбирам нищо .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от merilyn : 18.11.2009 в 15:43.

  3. #78

    Подразбиране

    Тоя шал е страхотен. С гугъл преводача пробва ли.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesinko Виж мнение
    Тоя шал е страхотен. С гугъл преводача пробва ли.
    пробвах, даже го и преписвах да е в друг формат щото този не го чете и пак не го преведе както трябва.

  5. #80

    Подразбиране

    merilyn, мога да ти помогна с превода. Напиши ми на лични ако имаш скайп.

  6. #81

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #82

    Подразбиране

    И още един:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от merilyn Виж мнение
    Хора някой добър ли е с руския език. Намерих един сайт ама е на руски, а аз не разбирам нищо .
    УСПЯХ ДА ПРЕВЕДА ШАЛА ,ДАНО СЪМ ВИ ПОМОГНАЛА
    ШАЛ
    дължина около 150 см, широчина 25 см, прежда - 200 грама алпака и 100 грама вивалди, шишове - 5 мм, плътност на плетене - 17 по 22, чорапена плетка, с два конеца, по една от всеки вид,равно на 10 по десет сантимерта, за да пада шала на вълни,плетете на намалени, съкратени вълни,първи ред - плетете от първи до шести маркер и обръщате работата, втори и трети ред - плетете до петия маркер, обръщате работата и плетете назад до шестия маркер, 4 и 5 ред - плетете до четвъртия маркер и обръщате назад до шестия маркер, 6 и 7 -ми ред - като втори и трети, 8 и 9 като четвърти като четвърти и пети, 10 и 11 - плетете от шести до първи маркер, обръщате назад и плетете до шести маркер, 12 - 19 ред като втори - девети, 20 ред - от шести до първи маркер и обръщате работата, 21 - 22 - до втория, обръщаш и назад до първия, 23 - 24 - плетете до третия маркер, обръщате и назад до първия, 25 и 26 - като 21 и 22, 27 и 28 като 23 и 24, 29 и 30 - плетете от първи до шестия, обръщате и плетете назад до първия маркер, 30-38 като 21 - 28, повтаряте от първия ред, след всяко обръщане махате първата бримка, вдигате конеца и обръщате обратно, за да няма дупка на мястото на обръщането

  9. #84

    Подразбиране

    Това е моето пухкаво шалче за тази зима
    Редактирано от did_tag : 26.10.2010 в 10:13. Причина: грешка от моя страна

  10. #85
    Редактирано от did_tag : 26.10.2010 в 10:13.

  11. #86

    Подразбиране

    http://avemeri.by.ru/viazanie/sh4.html
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  12. #87

    Подразбиране

    ето още едно моделче http://domoshar.net/bg/content/113
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  13. #88

    Подразбиране Шапки

    Огледах ,но тъй като не видях такава тема , а в момента съм на тази вълна ,ще ми бъде инттересно ,тук да даваме модели на шапки-детски ,дамски ,мъжки ,всякъкви модели .
    Бъди себе си ,защото животът е твърде кратък да се правиш на друг.

  14. #89

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    момичета дайте ми идея какво използвате за козирка?В готовите шапки се вижда нещо, но дали има готово или се приспособява?

Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •