Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 174
  1. #91

    Подразбиране привет

    Скоро майка ми плете шапка и използва от козирката на летните шапки. На мен по скоро ми прилича на това което използват при ренгеновите снимки.

  2. #92

    Подразбиране

    И аз така направих.Извадих от лятна шапка на сина ми.От снимките е тънко.Ще снимам и готовата шапка.

  3. #93

    Подразбиране

    И аз да попитам нещо.май мястото не е тук но все пак как се плете английски ластик?

  4. #94

  5. #95

    Подразбиране

    1 ред: 1 кр.,*1 оп. , на 1 бр. намяташ конеца като за опакова но не я изплиташ, т.е. остава си с наметката*, 1 кр.
    2 ред: бримката с наметката изплиташ като опакова, 1 бр наметната като опакова
    Двата реда плетеш едно и също просто разменяш местата - на всеки ред е еднакво: бримката с наметката се изплита опако, а на бримката която на предния ред е оплетена като опакова се намята

  6. #96
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране Шалове и шапки

    Здравейте искам да ви покажа няколко моделчета и от мойте плетива.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Verche_98 : 21.01.2010 в 10:12.

  7. #97
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    А ето да ви покажа какво съм си ушила в училище.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Verche_98 : 21.01.2010 в 10:12.

  8. #98

    Подразбиране ТЪРСЯ СХЕМА ЗА ПЛЕТЕНА ШАПКА

    ЗДРАВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ ЗА ПОМОЩ.АКО НЯКОЙ ИМА СХЕМА ЗА ПЛЕТЕНИ ШАПКИ МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ НА ЛС. ДОСЕГА НЕ СЪМ ПРАВИЛА ШАПКИ НО ДОСТА МИ ХАРЕСВАТ.МОЖЕ НА ЕДНА ИЛИ ДВЕ ИГЛИ

  9. #99

  10. #100

    Подразбиране

    Оранжевата шапка е много красива,но аз лично нищо не разбирам от тази схема.Може ли малко пояснения?

  11. #101

    Подразбиране шапка на една кука

    Привет!
    Някой има ли идея как се плете тази прекрасна шапчица?
    http://yellbaby.com/hats/DL2349.jpg

  12. #102

    Подразбиране

    Здравейте, аз правя козирката на баретите като изрязвам формата от пласмасовите папки. Има едни дето са гъвкави малко като гумени. Та изрязвам, след това плета на една кука синджирче, колкото е външната страна, след това плета нисък обикновен бод и се съобразявам с формата. Като направя това, късам конеца и се връщам отново в изходната позиция и плета на същото синджирче ама от другата страна и се получава нещо като човка. Салед това зашивам двете къси страни, пъхам пластмасовата форма и зашивам страната дето ще опира главата. Изплитам шапката, избирам си подходящото място и закачам двете части (шапка и козирка)
    Дано съм била полезна. Ако имате въпроси пишете. Изплела съм тонове шапки, че тук си ги носим от септември до май. Дъщеря ми има толкова много и всичките са уникални- измислени от мама .
    И аз да се похваля



    и още една



    Редактирано от Slava_V : 26.01.2010 в 05:00.

  13. #103

    Подразбиране ...

    http://picasaweb.google.bg/Amelly82/Hats#

    Тук има доста модели на шапки.

  14. #104

  15. #105

    Thumbs up дамска шапка

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kraseto Виж мнение
    http://picasaweb.google.bg/Amelly82/Hats#

    Тук има доста модели на шапки.
    Прекрасни модели, а при това и със схемите.
    Благодарности Краси

Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •