Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 174
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  3. #18

    Подразбиране

    а някой може ли да обясни как се прави плетене с вмъкване - видях така изплетен шал , но не разбрах как се прави ......иначе е доста ефектен..

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от qni Виж мнение
    Ето един шал,изплетен е опаково.Преждата е едно чиле и е плетен с 12 номер игли .Преждите са толкова разнообразни така ,че може да се експериментира . Получават доста ефектни резултати .Пък и бързо се плете един шал .
    Снимката не е много голяма-само на опаково ли се плете?

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте!Вчера видях една жена,която имаше много оригинален шал-прилича на пчелни клийки или на големи "дупки",но тъй като преждата е от ефектните,с дългия косъм изглежда чудесно.Успях да забележа,че противоположните стени на "кутийките" като взети 5пъти една бримка,но как става останалото...Някой плел ли е нещо такова?не обяснявам много добре. дано някой се сети.Предварително благодаря!

  6. #21

    Подразбиране

    Заплита се на 10 бода и се слагат наметки, после от опаковата страна се плете бода заедно с наметката и пак се слага наметка. Първия и последният бод не се плете, за да е гладко. Аз плета в момента такъв шал, с тази прежда супер е.

  7. #22

    Smile

    И едно мое предложение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    smyrna благодариа ти за http://www.sykospark.net/hairpin/
    толкова отдавна търся някакво описание на плетенето с вилка дори накарах баща ми да ми направи едно като пръчките са от куки защото ту не сам виждала по магазините за прежда
    Имаш златни ръце аз се овличам много по всичко което може да се направи така за удоволствие
    Помни няма отговори на всички въпроси!
    http://myblogliska-lisana.blogspot.com/

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Fansy Виж мнение
    И едно мое предложение
    Страхотно е!!!А за абсолютно начиваещи ще може ли разяснение как става-т.е.-как се плете?

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от violeta6611 Виж мнение
    Заплита се на 10 бода и се слагат наметки, после от опаковата страна се плете бода заедно с наметката и пак се слага наметка. Първия и последният бод не се плете, за да е гладко. Аз плета в момента такъв шал, с тази прежда супер е.
    Благодаря ти!Ще опитам.

  11. #26

    Подразбиране

    v tezi dni pleta takiva 6alove
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  12. #27

    Подразбиране

    ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  13. #28

    Подразбиране Дамска шапка

    Моля ви помогнете ми да си изплета дамска шапка .Много е студено на вън вчера след като чаках 30 мин. автобус реших че ми е време да си купя шапка днес обиколих но никъде не си харесах шапка все са някак си младежки .Купих си 100 гр прежда продавачката ми каза че ще ми стигне моля ви даите идеи

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    eto
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •