Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране етапите ми за 2010 г.

    Макар, че напоследък изобщо нямам време за шиене, успявам да бодна по някой ред.
    Редактирано от manka : 17.07.2011 в 16:08.

  2. #2

    Подразбиране

    С голямо желание започнах тази индийка. За схемата благодаря на iliana67. А и аз промених нещичко, та трябва да се получи това. Ето и първото етапче. Чакам ламето да ми пристигне за да получи завършен вид. Шия го на аида 18 с тройна нишка гобленов бод.




  3. #3

    Smile

    Не съм го виждала до сега, много е хубав.
    Ще следя етапчетата с интерес........

  4. #4

    Подразбиране

    Мноооооооооого красива е станала количката.
    И аз го започвам след няколко дни.Като видях твоята,засърбяха ме ръцете.

  5. #5

    Подразбиране

    поздраввявам те за последните ти разкошни творби. Испанката ме накара да я гледам 5 минути. Темата за гоблени с жени ми е любима, а и цветята ти ( количката) не отстъпва.

  6. #6

    Подразбиране

    ВАЛЧЕ,страхотна е индийката
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  7. #7

    Подразбиране

    Айде и третият лист е ушит. Общо са 16, но няма да слагам всички по отделно, само да видите и с ламето как се получава.




  8. #8

    Подразбиране

    polo4ava se neveroiatno nejno i krasivo niamam tarpenie za sledva6t etap bravo

  9. #9

    Подразбиране

    Невероятно крьсиво става!!!
    Впечатлена съм!

  10. #10

    Подразбиране

    Много интересен гоблен, не съм го срещала преди.А какво е това с което си опънала гоблена?На гергеф ли играе роля?Заинтригува ме, не съм виждала подобно нещо, а изглежда ,че дава вид удобство при шиенето.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  11. #11

    Подразбиране

    Великолепно,аз също много я харесвам тая индийка.....
    Давай смело напред

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    Много интересен гоблен, не съм го срещала преди.А какво е това с което си опънала гоблена?На гергеф ли играе роля?Заинтригува ме, не съм виждала подобно нещо, а изглежда ,че дава вид удобство при шиенето.
    Това е рамка, на която се поставя опъната панамата, да като гергеф един вид, но на мен ми е много по-удобна. За ъжаление в България ги няма, но има достатъчно сайтове, от където може да се купи. Виж в темата за рамки и гергефи.

  13. #13

    Подразбиране

    Отдавна се чудя на начина ти на шиене и как така режеш листите,че не се получава черта върху панамата.Отзад личи ли?

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Отдавна се чудя на начина ти на шиене и как така режеш листите,че не се получава черта върху панамата.Отзад личи ли?
    Специално тук по съвет на рускините шия не с българският гобленов бод, а с полукръстче, отзад ми става на чертички. Лично на мен ми харесва и съм доволна от резултата, и по-малко конец отива.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много красив се получава

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •