Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Smile Това са моите етапи

    Днес реших и аз да си отворя тема с етапите на гоблените които съм започнала (а те не са малко,но пък не са много големи),с вашата покрепа със сигорност ще ги довърш.А ето ги и тях-1 е на виле,втория е един от серия сезони(смятам да ушея всичките),3 е на ланарте,4 с розите не зная на коя фирма е.Когато напредна още малко с розите ще ви покожа и тях.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lealya : 26.01.2010 в 20:34.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  2. #2

    Подразбиране

    Ето и етапа на ланарте
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  3. #3

    Подразбиране

    Малък напредък ,скоро ще покажа още
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  4. #4

    Подразбиране

    Първия вече е готов
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте и Христос Воскесе на всички.След дълго отсъствие, днес ви предсавям два етапа от гоблена Букет жълти рози на Гинокардия.Шияго 1:1 с конци ДМЦ,има много единичи бодчета но резултата до момента много ми харесва.Наявам се,че на вас също ще ви допадне.Началото-днес
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  6. #6

    Подразбиране

    Етапче
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  7. #7

    Подразбиране

    Следващ етап
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  8. #8
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Айдееее, още една съфорумка с турбоигла! Много бързо работиш и става невероятен гоблен!
    Редактирано от Ge4i1970 : 16.06.2010 в 16:24.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  9. #9

    Подразбиране

    С ококорени очи гледам.Прекрасен става.Готова комплектовка лие?

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря ви ,радвам се че ви харесва.Лили готова комплектовка е,а шиенето ми не е толкова бързо просто в момента располагам с много свободно време.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  11. #11

    Smile

    Голяма красота се заформя тук. Много нежни цветове има твоят гоблен.
    Ще чакам да го видя готов.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  12. #12

    Подразбиране

    i dvata goblena sa prekrasni bravo niamam tarpenie da vida boket4eto gotovo

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте,отново съм на линия с нов етап от натюрморта.За момента работя върху него(розите ще почакат малко).Надявам се скоро да е в готовите.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  14. #14

    Post

    Реклама:
    Страхотно се получават етапчетата и на двата гоблена .Прекрасни са и двата

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •