Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за 'Сиси'

    Здравейте, момичета!
    Отдавна съм си набелязала гоблена 'Сиси', но както при повечето известни гоблени, и този има много варианти на различни фирми и... , понеже се пиша от капризните , не знам каква комплектовка да си избера!

    Моля тези от вас, които са го шили или имат мнение по въпроса, да ми помогнат да се ориентирам!

    Предварително благодаря

  2. #2

    Подразбиране

    Здрасти,
    аз съм шила Сиси, на милена стил, но беше много одавна, когато все още нямаше нет и фарума. Все пак много си я харесвам. Можеш да я видиш в готовите ми творби, ако ти се търси
    Успех в избора, но си мисля, че която и фирма да избереш, гобленът ще стане сполучлив.

  3. #3

    Подразбиране

    А ти готова комплектовка ли искашЗащо не си свалиш оригиналната схема на Вилер и да си го комплектоваш сама

    Първият е на Вилер,вторият е на Милена
    Редактирано от RUSINOVA65 : 30.01.2010 в 21:37.
    rusinova@mail.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ви за отговорите, момичета! Благодаря за нагледния материал, RUSINOVA65, наистина, и аз предпочитам Вилер в този случай... а откъде мога да си сваля оригиналната схема?

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря за помощта, момичета,
    Редактирано от Shanni : 11.02.2010 в 09:53.

  6. #6

    Подразбиране

    най-хубавата според мен е на вилер...... успех в шиенето
    Редактирано от nikoletais : 21.02.2012 в 11:12.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз уших на Милена, не ми харесва в сравнения с Вилеров , но все пак ще стои сам на стената

  8. #8

    Подразбиране

    Osven na Wiehler -Empress Sisi

    ima i na Golden Kite, kojto spored men e nai-blizo do istinata - 322 color sreshtu 41 na Wiehler, i e nai -truden .
    Ima full kit ,\ima i samo pattern - Empress Elisabet

    Izviniavam se za latinicata.
    Редактирано от Gabriela16 : 26.03.2010 в 22:31.

  9. #9

    Подразбиране

    Разработката на Голдън Кайт е невероятно красива - такава ефирност лъха от дамата, че направо дъхът ми спира!

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    "Сиси"-то си е класика в жанра, който и вариант да си избрала няма да сгрешиш.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •