Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26
  1. #16

    Подразбиране

    След цяла нощ с домашен сапун сутринта още имаше от петното.КАто се прибера после ще видя какво е станало или по-скоро останало от гоблена.Мъжа ми обеща като се прибира да вземе мляко и се кахъри за гоблена повече от мен.Аз мисля че ако му е писано ще оцелее,но няма да го оплаквам предварително.После ще кажа какво е станало.Мерси за съветите момичета,в нета пише какво ли не.да се третира петно ото вино със сол,снощи горкия гоблен и осолен беше,сега е сапунисан,след това и в мляко ще го кисна...
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #17

    Подразбиране

    Домашния сапун спаси гоблена
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #18

    Подразбиране

    Браво.И да го покажеш като стане готов.

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    Браво! Дано не се получи разлика /преди и след прането/от свиване на панамата

  6. #21

    Подразбиране

    браво. много се радвам че всичко се оправи
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #22

    Подразбиране

    Охххх отдъхнах си!Наистина много те мислих...това е кошмар....дано не ми се случва никога,че...ще има убити

  8. #23
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Браво и да го покажеш като го ушиеш!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  9. #24

    Thumbs up

    Преди малко видях за проблема . Щях да предложа сода за хляб, но видях че си решила проблема. Радвам се , че толкова труд няма да пропадне. Чакам снимка!

  10. #25

    Подразбиране

    Има снимка в темите с етапите,благодаря на всички ви за отзивчивостта и помощта
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    Случайно в един магазин за конци се запознах с една доста възрастна гобленарка, говореха си с магазинерката за петната по гоблени.Тя сподели, чче ги махала с урина - всякакви петна.Киснеш и след това изпираш.
    Малко гадничко ми прозвуча, но ако ми се наложи ще го пробвам
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •