Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 114
  1. #1

    Подразбиране Как да си направим украса от стериопорени топки, сърца....

    Здравейте!

    Струва ми, че новогодишните (и не само) топки и сърчица, който част от съфорумките творят, се харесват на голяма част от нас и доста често се задава въпроса: "как се правят?" За това отварям тази тема, където всеки, който желае, може да сподели опита си......

    Ето как аз правя новогодишните си топки:


    Редактирано от rostso : 01.02.2010 в 13:47.

  2. #2

    Подразбиране


    Редактирано от rostso : 01.02.2010 в 13:47.

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Първо искам да отбележа, че може би мястото на тази тема е във видео-библиотека - форум интернет ресурси, където са събрани доста интересни неща кое как се прави.
    А иначе тук съм качила архив със снимки на процеса на изработка на камбанки - принципа на топките и сърцата е същият. Аз съм ползвала този метод. http://dox.bg/files/dw?a=530c26a122

    Тези снимки не са мои, а съм ги свалила от интернет от линк, който mari_ar ми беше пратила преди време. За съжаление линка вече не е активен. Надявам се момичето, което си е направило труда да ни представи целия този нагледен материал (за което аз лично много и благодаря) да не се сърди, че го споделям тук.

    Мястото на темата е точно в този раздел.
    модератор
    Редактирано от rostso : 02.02.2010 в 11:53.

  7. #7

    Подразбиране

    Много благодаря за темичката!Отдавна се интересувам как се правят тези красиви топки,сърчица ,камбанки и то не заради процеса на създаването им ,а откъде да се снабдя с материали за направата им !И по-точно със стериопорените топки ,камбанки и др.?Благодаря предварително!

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета,

    от къде мога да си купя или поръчам стериопорени камбанки?

  11. #11

    Подразбиране

    Имаше в "Слънчоглед", но сега нр знам.Можеш да си купиш и от всичко по левче.Миналата година - 6 броя бяха 1.50.Може вече да са пуснали коледните окраси
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #12

    Подразбиране

    Pepen в Плевен имаше такива камбанки и топки в магазин "Идея" намира се в Макси център ( до пазара на Манеца) на първия етаж. Това беше миналата коледа,но предполагам че и сега са заредили. За последно ходих преди месец и тогава имаше само топки и сърца.

  13. #13

    Подразбиране

    И аз , и аз искам камбанки! kati31 , пиши и втази тема като ги получиш!
    А когато си поръчвах сърцата и топките от слънчоглед, камбанки нямаха и даже ми казаха, че не са имали никога

  14. #14

    Подразбиране

    скоро видях в кауфланд опаковка от 6 сърчица да се пробават за 1.99 лева не бяха много големи и ако преди това бях видяла този материал и че не е толкова трудно може би щях да си взема и да пробвам ама дали ще има още не знам и аз ще се услушвам за камбанките

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да в книжарница "Слънчоглед" никога не са продавали камбанки.
    Ще очаквам с нетърпение да получа повече инфо за продажбата на камбанки - цена и местоположение на магазина.

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •