Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 114
  1. #91

    Подразбиране

    Като ви гледахме какви красиви украси творите, със сина ми решихме и ние да опитаме - ей така, набързичко. Само с пайетки и мъниста се получи това

    Съпругът ми реши, че е безподобен кич / може и да е прав/ , но важното е, че детето е много, много доволно.

  2. #92

    Подразбиране

    Момичета всичките ви произведения са много красиви но от къде намирате тези парчета плат с коледни мотиви за играчките,това ми е най-трудната част от цялата изработка.Ровя се постоянно в нета да намеря някъкъв онлайн магазин за такива платове,но без успех.Ако някой знае нещо нека ми каже

  3. #93

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimi_0000 Виж мнение
    Момичета всичките ви произведения са много красиви но от къде намирате тези парчета плат с коледни мотиви за играчките,това ми е най-трудната част от цялата изработка.Ровя се постоянно в нета да намеря някъкъв онлайн магазин за такива платове,но без успех.Ако някой знае нещо нека ми каже
    Могат да се използват коледни покривчици-каренца от по-малките, например!

  4. #94

    Подразбиране

    За платовете си беше проблем в София, добре, че кроти ходи до Германия, иначе пълна нищета по нашите магазини... СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ !

  5. #95

    Подразбиране

    Сега да покажа нагледно, нарочно правих еднакъв мотив на 18 каунт и на 14 -


    и ето после как стават на малка форма и на голяма - в двата края на кошницата.


  6. #96

    Подразбиране

    Аз дали да не се пробвам, а? Мерси за инфото, ще се кандидатирам, поне имам кошница......

    tazzzz, БЛАГОДАРЯ ТИ!

  7. #97

    Подразбиране

    tazzzz, ВИНОВНА СИ! Избраха ме да се излагам по Нова телевизия, в на Кафе!

    http://www.facebook.com/pages/%D0%9D...1576?sk=photos
    Редактирано от Ирка88 : 15.04.2011 в 16:05. Причина: линк

  8. #98

    Подразбиране

    Браво ,Кати!!!!А дали работещите ще можем да те гледаме при Гала
    rusinova@mail.bg

  9. #99

    Подразбиране

    Браво, Кати!Стискаме ти палци- да им вземеш ума!

  10. #100

    Smile

    Иренка, не се плаши защото си страхотна във всичко, което правиш. Ще се справиш и с това да покажеш в предаването, какво майсториш.
    Пожелавам ти успех
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  11. #101

    Подразбиране

    Браво Ирена ще те гледаме,само че на коя дата ще участваш

  12. #102

    Подразбиране

    Много Ви благодаря на всички за подкрепата! Надявам се, да не се изложа МНОГО , в понеделник 18.04.ще е предаването от 9,15 часа, ще има и други демонстратори, надявам се. С автобус ще ни транспортират извън София, където е студиото на Гала. Целувам Ви силно , всички, и сядам да шия, че нямам мотиви.... срам!

  13. #103

    Подразбиране

    Аз съм на работа и няма да мога да те гледам, но ще стискам палци
    Сигурна съм, че няма да се изложиш и ще обереш овациите с яйцата

  14. #104

    Подразбиране

    И аз съм една от избраните за участие в "На кафе",но още не съм сигурна дали ще мога да отида.
    Хиляди благодарности на tazzzz!!!
    За да ти е ясно отвън трябва да ти е светло отвътре!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    страхотна новина ще го гледаме разбира се който не може ще гледа на запис много ще ми е интересно щом ще участваш яйцата са невероятни няма как да се изложиш сигурна съм късмет

Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •