Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Smile представяне

    Здравейте момичета, първо да ви се представя. Казвам се Тошка и за първи път пиша във форум и може да допускам грешки за което се извинявам. А сега към въпроса;Някой правил ли е поръчка към Гобленсет която да е била изпълнена.Аз направих такава още на 30 ноември и още не съм я получела.

  2. #2

    Подразбиране

    Има тема ГОБЛЕНСЕТ в БЪЛГАРИЯ,която можеш да прочетеш

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Здравствуйте все! Попала на Ваш сайт случайно, очень поравился. Но скачать ничего не могу. Почему?

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,казвам се Веселина на 31 год.Майка съм на две момиченца-кокиченца запалих се по гоблените след като родих голямата си дъщеря,която вече е на 6 год.Всъщност от доста време се опитвах да се регистрирам,но все не се получаваше сега съм много щастлива че успях!

  6. #6

    Подразбиране

    Добре дошла.Ще ти е приятно сред нас.

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря!Само,че тъй като съм нова много неща не са ми ясни,чак ме е срам.Например не знам защо схемите който получих не мога да ги видя като схеми ами едни цифри,букви...

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Веселина Маринова Виж мнение
    Благодаря!Само,че тъй като съм нова много неща не са ми ясни,чак ме е срам.Например не знам защо схемите който получих не мога да ги видя като схеми ами едни цифри,букви...


    Защото ти трябва програма Pattern Maker за да ти ги прочете Прочети в тази тема и търси линк за да си я изтеглиш.Инсталирай си я и ще стане

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=6085

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •