Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране Моите гоблени

    Това е моя първи гоблен,но молко е пообъркан в цветовете.Имам още два гоблена, а единия съм го подарила в Русия, ще кажа на братовчетка ми да го снимам и да ми го изпрати и ще ви го покажа,втория съм го подарила на брат ми и него ще ви го покажа. Извинявам се много за качеството ще се опитам да го снимам по добре.

    Редактирано от Verche_98 : 26.11.2010 в 15:58. Причина: Гоблените на Верчето

  2. #2
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Да ви покажа вече рамкиран моя гоблен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Ето това е гоблена, който го уших за подарък на братовчетка ми от Русия и все още не мога да намеря овална рамка за него. Малко смишно бише, когото аз го уших бише приди 2 години някъде и не го рамкирах, защото направо когато заминах за Русия го занесах за подарък и решихме,че братовчетка ми ще си го рамкира там,но то какво се оказа тя сложи обикновенна рамка и не беше опатат изобщо.И сега тя идва преди 3 месеса тук в България с този гоблен за да мога да го нося за рамкиране,но не мога да намеря такава овална рамка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Verche_98 : 01.11.2010 в 15:47.

  4. #4

  5. #5
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, отдавна не съм показвала готов гоблен,но ето,че сега ще ви покажа.Знам,че всички го знаете и почти всички сте го ушили да не кажа всички,но искам да ви покажа друг вариант от Молитвата. Погледнете в надписа, там е промяната.Дано да ви хареса!



    Много се извинявам за лошото качество на снимката,утре ще го снимам по-хубаво!
    Редактирано от Verche_98 : 11.05.2012 в 17:29.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •