Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 32
  1. #16

    Подразбиране

    И аз да си кажа мнението.Това ,че някой не е качил и показал гоблен, не означава нищо нали?!Визирам себе си първо.Макар и непоказани гоблените които съм ушила красят стените ми или чакат в...шкафа/като на много други съфорумки тук/.Не ме впечатляват разни титлички, гледам на нещата от "птичи поглед" и се радвам ,че познавам много от вас, дала съм и съм получила много подкрепа, помощ и разбиране.Така че нека шием и да ни е хубаво, а другото са подробности.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  2. #17
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Всеки има право на мнение - за това сме във форума. Нека другите да те оценяват. Аз мисля, че не трябва да зависи от активността във форума. Има хора, на които времето им минава само в четене и писане, къде им е времето за шев?
    Съгласна съм с mamanushi,че всеки има право на свое мнение,а аз просто попитах от интерес вече казах,че не ме интересува дали съм начинаеща или майсторка това за мен няма никакво значение каква съм.

  3. #18

    Подразбиране

    Момичета, ама каква е тази полемика, бе?! Нали този форум е да си даваме мнения, съвети, да питаме тези, които знаят повече от нас, да обменяме мъдри мисли, информация, схеми?!?? Това, че има "майстор", "напреднал" или "начинаещ" - може ли някоя от нас да се аргументира конкретно какъв е проблема, ако въобще съществува такъв или само се намирате на приказка. А тези "ох" и "ах" са неслучайни - може и да не ти допада това, което някоя от нас е изработила, може ти точно това никога за себе си да не го направиш, но всяка от нас има определен вкус - слава Богу , че не еднакъв на всички ни, че във форума щяхме да гледаме само една и съща картинка. А "ох"-а и "ах"-а са за вложения труд, за боцкането,за създаването на изкуство- абсолютно уникално за всеки отделен случай. Точно тази уникалност дава правото на всяка от нас да ахкаме.
    И си мисля да не си губиме времето с участие в такива теми, а да се забавляваме, да се радваме на комуникацията между нас и да си пълниме очите с красотите, които всяка една създава.
    Я Модераторите да вземат да я заключат ли тази тема, да я премахнат ли, абе нещо да направят, ако трябва да изтрият тези т.нар. титли, че да няма сърдити. Че да си живеем живота приятно и без докачки!!!

  4. #19

    Подразбиране

    Аз съм от тия, дето като видят нещо,което им хареса и викат ох и ах!И намирам време и за шиене и за четене и за писане....
    Но имам въпрос - не е ли възможно да се сменят тези „титли“ с някакви други , да не са майстори и начинаещи и т.н.,ами ако щете маргаритки и калинки и лаленца и каквото ще да е.Защото не искам всеки път да се чудя дали да напиша нещо, за да не бъда заподозряна в кариеризъм... Освен това не се чувствам майстор.Далеч съм от майсторството на мнозина от вас.Целувки на всички!

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Аз съм от тия, дето като видят нещо,което им хареса и викат ох и ах!И намирам време и за шиене и за четене и за писане....
    Но имам въпрос - не е ли възможно да се сменят тези „титли“ с някакви други , да не са майстори и начинаещи и т.н.,ами ако щете маргаритки и калинки и лаленца и каквото ще да е.Защото не искам всеки път да се чудя дали да напиша нещо, за да не бъда заподозряна в кариеризъм... Освен това не се чувствам майстор.Далеч съм от майсторството на мнозина от вас.Целувки на всички!
    BIBE, аз също казвам "ах" и "ох", но вместо да гледам 15 такива страници, предпочитам да гледам сътвореното от Вас и всичко много ми харесва, защото знам каква е цената на това боцкане /аз лично шия с 2 чифта очилаи имам и глаукома/. Няма нещо, ушито, което да съм видяла във "Вашите творби", и да не ми е харесало. Напротив. От тези неща се паля и искам всичко да ушия /но... не мога/. Както и да е, това е мой проблем. Някои други хора са разбрали за какво точно става въпрос. А всъщност си права - ако искат модераторите да заключат темата.

  6. #21
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Ама какво става тука момичета стига с тея титли да приключим този тема. Модераторите да вземат да заключат тази тема за да не се караме и да няма сърдити.

  7. #22

    Подразбиране

    Крайнооо време е да се приключи с тази дискусия за титлите,край няма еййй, от три години само това дъвчем На който му пречат,да не гледа под аватарите какво пише

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #23

    Подразбиране

    Това е наистина смешен спор - като си помисля, че във форума за отслабване(тялото.бг) най-много писалите в темата, как не могат да отслабват и какви неуспешни или успешни диети мъчат , като награда за многото мения имат титлата"фитнес маниак

  9. #24

    Подразбиране

    Манка,заключи темата и да приключим с играта"другарчето има по-хубава кукла".Пък и в края на краищата махнете ги тези "титли",че аман от дребнавости.
    Вижте при рускините как е,какви рейтингови системи имат по форумите си и такива простотии като нашите ги няма"защо тоя е с такава титла,пък другия не е".

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #25

    Подразбиране

    Наистина всички тези истории са много смешни, особено за тези, които се вълнуват явно...
    Никога не ми е пукало как съм титулована, ама явно хората ги интересува...

  11. #26

    Подразбиране

    Премахването на тези "титли" зависи само и единствено от админите. Не е по възможностите на модераторите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #27

    Подразбиране

    Отдавна не съм влизала във форума и тази тема ми се "изпречи" пред погледа...Реших,че е някакво полезно инфо,а то е оказа ....друго.
    Аз съм "различна" от вас,гобленарките,защото по вечето ,чели темите ми са наясно,че не шия гоблени.Но творя също като вас с игла и конец,само че-на машинта.
    Относно "ох" и "ах"-мисля,че ако всички си сложим ръка на сърцето,то ще трябва да си признаем,че се разлива една топлинка във вените ни,когато след творбите ни ги има тия възклицания!

    Относно титлите и в кръга на майтапа,аз бих направила следната градация:
    1.сукалче
    2.прощъпулник
    3.ученик
    4.студент
    5.мъдрец
    Така ще избягате от майсторлъка като титла )...
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kafqwoochka Виж мнение
    Отдавна не съм влизала във форума и тази тема ми се "изпречи" пред погледа...Реших,че е някакво полезно инфо,а то е оказа ....друго.
    Аз съм "различна" от вас,гобленарките,защото по вечето ,чели темите ми са наясно,че не шия гоблени.Но творя също като вас с игла и конец,само че-на машинта.
    Относно "ох" и "ах"-мисля,че ако всички си сложим ръка на сърцето,то ще трябва да си признаем,че се разлива една топлинка във вените ни,когато след творбите ни ги има тия възклицания!

    Относно титлите и в кръга на майтапа,аз бих направила следната градация:
    1.сукалче
    2.прощъпулник
    3.ученик
    4.студент
    5.мъдрец
    Така ще избягате от майсторлъка като титла )...
    Пак ще има сърдити Сукалчета, които няма да спят, за да станат Мъдреци ... Единствен вариант да се избегне надпреварата е да се вижда датата на регистрация вместо тези "титли"!
    А за "ах" и "ох" - това ни е половината стимул за работа ... без значение дали шиеш, рисуваш, готвиш, бродираш, гледаш цветя или животни и прочие ...
    За мен всяко мнение в темата ми е безценно ... но от време на време я почиствам, за да може да е по-прилежна и подредена за тези, които ще влезнат да я разгледат за първи път!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    Момичета/и тук -там момчета/,я вместо да си губите времето за такива дискусии хващайте иглите и довършвайте започнатите,че още колко гоблени ви чакат да ги ушиете.И според мен в такъв форум е по-правилно титлата да е според ушитото,но щом админите така са преценили.Аз преглеждам показаните от вас красоти,разписвам се на тези,които най -са ме впечатлили и гледам да шия,че още толкова много схеми ме чакат.А който има време да пише кооолкото си иска.Мен лично не ми пука каква ми е "титлата"-лятото си бях почистила поне половината постове.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Пак ще има сърдити Сукалчета, които няма да спят, за да станат Мъдреци ... Единствен вариант да се избегне надпреварата е да се вижда датата на регистрация вместо тези "титли"!
    А за "ах" и "ох" - това ни е половината стимул за работа ... без значение дали шиеш, рисуваш, готвиш, бродираш, гледаш цветя или животни и прочие ...
    За мен всяко мнение в темата ми е безценно ...

    Така е, защо по-добре не се пише дата на регистр. или дори броя на мненията да беше останал, а титлите да се махнат.

    Вече и аз знам за какво са, но съгласете се, че в началото човек като влезе във форум за гоблени и прочете 'майстор', съвсем не си представя че се отнася за бройка мнения

    А майсторлъка на един гобленар кой може да го оцени?? Някои от нас имат мноого гобленчета но малки, някои - не чак толкова, но огромни, някои шият прецизно, някои по-неглиже... въобще титла няма на какво основание да се слага.
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •