Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 83
  1. #16

    Подразбиране

    Накрая все пак ще сложа контур. Само едно нещо ме притеснява - контурния конец сигурно няма да покрие добре някои ръбчета, защото четирите бодчета са по-едри от едно кръстче... Mина ми през акъла да загладя тук-таме с 1:1, ама нямах търпение. И за да не стане накрая съвсем 1:гьотере... , реших да си карам 1:4.

    Пък и не съм първата дето го прави тоя номер с Майкъл...
    Редактирано от Shanni : 16.02.2010 в 09:23.

  2. #17

    Подразбиране

    Човек гоблените ти ли да гледа, постовете ти ли да чете

  3. #18

    Подразбиране

    Още едно етапче

    Малко от фасадата на параклиса и ... тоя бозав-тарамбозав-кафеникакъв цват... много ми е неприятен. Не знам защо, но ми се струва тооолкова безличен, че ми е неприятно да го шия и досега все го избягвах, но

    предприех друга тактика - уших го всичкия наведнъж, за да не ми се мотае повече

    Тоя ми е най-грозния етап!

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Много веселяшко излъчване има този гобленИ какво му е на кафявото,че не го харесваш?!Да видиш аз какви кафяви шияяяяя!Твоето поне не е много!

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mi6o Виж мнение
    Много веселяшко излъчване има този гоблен. И какво му е на кафявото,че не го харесваш?!Да видиш аз какви кафяви шияяяяя!Твоето поне не е много!
    И аз не знам какво не му харесвам


    Между тия ярки цветове много безлично ми се струва. Едно такова много неопределено - ни светло, ни тъмно... на нищо не ми прилича

    Но няма значение, вече си замина
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  6. #21

    Подразбиране

    Shanni много добре става то като се слее с другите цветове ще е по друго ти сега само него гледаш и затова е така давай смело пък каквото сабя покаже
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  7. #22

    Подразбиране

    Аууу, Пауълче! За малко да го изтърва! Не се притеснявай за цветовете, Майкъл Пауъл си знае работата
    Като сложиш веселите контурчета накрая, всичко ще светне!

  8. #23

    Подразбиране

    Shanni, много слънчево настроение излъчва твоето гобленче. Толкова ярко и цветно, че ми се прииска и аз да бодна някое пасажче. А за смяната на цветовете - прави го смело, важното е ти да си го харесваш. Нали после ти ще си до гледаш и ако нещо не ти е по сърце, окото ти ще е все там.

  9. #24

    Smile

    И на мен ми харесва как се получава, така че давай смело напред до финала.
    Чакам до го видя готов.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  10. #25

    Подразбиране

    благодаря на всички!

    Знам, че като се ушие цялото всеки цвят ще си дойде на мястото, но този ми беше неприятен да го шия сам за себе си. Както и да е, мина - замина. И смяната я преживях, а и... така като гледам, май няма да остане само една...

    За желаещите да боцкат по моето гобленче предлагам да помогнат с мадамата Скоро ще покажа едната ръчичка готова, но е големи нерви... добре, че е майкъл да ме успокоява
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Няма как да не те подкрепя и за смяната на цветовете и за гобленовия бод и за всичко - аз съм същата! При това много ми харесва резултата до тук! Обаче имам въпрос - струва ли ми се или наистина си опънала гоблена още от сега ? Много прав си стои, изобщо не се измества на една страна, а и някакъв странен отпечатък от бод си личи в краищата му ? Ако си измислила начин - дай го насам!

  12. #27

    Подразбиране

    Ами.. аз така си шия - опъвам на рамка. Нещо като огромен гергеф. Щото не мога да търпя като местя гергефа да ми попада върху ушитото... направо... ... и понеже мноооого опъвам, постоянно придърпвам панамата изпод гергефа и става една... и плата заминава и бродерията...


    Та затова си опъвам на рамка, така си шия - малко е едричко, голямо подмятане и протягане пада, да не говоря, че понякога се трясвам по главата докато я въртя , понякога по коляното, понякога и някое от децата пострадва, ако неразумно се приближи в неподходящ момент...

    Засега ме търпят ...
    Редактирано от Shanni : 22.02.2010 в 11:48.
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    Та затова си опъвам на рамка, така си шия - малко е едричко, голямо подмятане и протягане пада, да не говоря, че понякога се трясвам по главата докато я въртя , понякога по коляното, понякога и някое от децата пострадва, ако неразумно се приближи в неподходящ момент...

    Засега ме търпят ...
    Сладурана!!!
    Корема ме заболя да се смея!
    А сега за гоблена, стига сменя цветове, шии , чакам да го видя!!!

  14. #29

    Подразбиране

    Етапче
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е свежарско гобленчето.
    Винаги ми е приятно в твоята темичка.С това чувство за хумор което имаш,умората от тежкия ден бяга без следа.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •