Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 83
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mynki Виж мнение
    Много е свежарско гобленчето.
    Винаги ми е приятно в твоята темичка.С това чувство за хумор което имаш,умората от тежкия ден бяга без следа.
    Благодаря ти, Mynki, твоите думи пък освежиха мен!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  2. #32

    Подразбиране

    Този Майкъл много благодатен бил за шиене! Направо не се усеща!!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  3. #33

    Подразбиране

    браво шани много е красиво бавно ама славно -честита баба марта
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    Този Майкъл много благодатен бил за шиене! Направо не се усеща!!
    Голяма красота се заформя! Голям "фен" съм на "кривите къщички" , но за сега само ще се наслаждавам на твоите творения!

  5. #35

    Подразбиране

    Дорис, Майкъл е неимоверно лесен за шиене и мнооого приятен, хич не му се чуди .

    А аз, , понеже обичам да си усложнявам живота... днес съм на тема изненади и чуденки

    Едновременно ще се фукам с промените, които направих и ще задавам въпроси за следващите :

    На втората снимка съм отбелязала промените, които направих - моето 'любимо' кафяво на стряхата смених с мааалко по-тъмно и студено - оградила съм го с черно. Върху покрива на червената къщичка реших да сменя сивите с малко зеленеещо сиво. Обозначила съм с 1 сивото което е по схема и с 2 сивото, което сложих вместо него. Също сиво 3 смених със сиво 4.

    Въпросите ще задавам в следващия пост, че хептен ще ви объркам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Taааа... Показах смените, а сега да питам: това синьото... много ярко беее Направо взема очите. Понеже ще е голямо едноцветно петно, прекалено ще отнема вниманието Мисля да сменям - какво ще кажете??
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  7. #37

    Подразбиране

    Чудна работа ... Направих си труда да сложа двете снимки една до друга - оригинала и твоята работа, и установявам, че в действителност цветовете са или доста по-тъмни или доста по-наситени от оригинала ... В смисъл, че картинката е решена в пастелно-весели тонове, а всъщност се получават по-ярки... Дано ме разбираш правилно. При това положение ми се струва , че би трябвало този син цвят да го смениш с някой хем по-тъмен, хем по-мек - да не е толкова ярко петното, че наистина ще се "бие" с останалия колорит. Успех!

  8. #38

    Подразбиране

    ъм дааааа, а аз си мислех ,че шиенето на гоблен е лесна работа!!!

  9. #39

    Подразбиране

    Lucy, напълно си права - и са по-наситени, и май някои са по-тъмни.
    Много ми хареса израза ти 'пастелно-весели цветове'. И аз така ги възприех и това ме грабна когато избирах какво да шия. Гоблена в действителност е изключително ярък. Което не е голяма беда /освен че другите гоблени изглеждат избелели пред него... /, но някои цветове... май имат нужда от малко промяна

    Наде, така сме ние художниците - усложняваме живота

    Ето какво намерих като достоен заместител, или поне на мен така ми се струва - едно по-пастелно синичко дмц със зеленикав отенък:

    /Сложих и жълтичкото до него, защото това е цвета на третата къщичка. Затова мисля, че не е добре да е по-тъмно, защото пък крайната къща съвсем ще изчезне с тоя бледожълт цвят/
    Очаквам коментари, макар че напоследък ми се струва си говоря сама тук...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Shanni : 09.03.2010 в 08:33.
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  10. #40

    Post

    Първо да ти кажа страхотни са тези къщички много ми харесва как изглежда много са ярки и свежарски поне аз мисля така на мен ми харесва този ярък син цвят ,но това е мое мнение иначе ще се изгуби колорита на тези къщички давай смело със синичкото .Иначе прекрасно ти върви давай смело

  11. #41

    Подразбиране

    Шани , не си сама...Тука сме !
    Един съвет от мен.: НЕ ти трябва съвет!
    Справяш се чудесно с подбора на цветовете!Давай смело !

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Шани , не си сама...Тука сме !
    Един съвет от мен.: НЕ ти трябва съвет!
    Справяш се чудесно с подбора на цветовете!Давай смело!
    Ехаа, това звучи чудесно!!!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  13. #43

    Подразбиране

    Oдавна не съм показвала...
    Ето го 'майкъла' готов без контура. С доста сменки... от които се гордея ...
    Все пак с художника вкъщи решихме, че е по-добре да сменя ярко синьото на къщата, освен него, споменах преди, че смених сивите на покрива на червената къща, плюс кафявото под стряхата, пораздвижих няколко тухлички , реших да направя прозорчетата на къщичките на заден план по-светли, за да отидат в дълбочина, абе общо десетина сменки направих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Поиграх си да отбележа местата, където съм променяла, а и да покажа малко напредък с дамата, която уж шия... оформих горната ръчичка - да си кажа, че разликата от преди не се забелязва много
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  15. #45
    bumer2008
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Много добре е станало ярък и свеж и аз се опитвам да правя заменки но крайният резултат не винаги е за показване но твоят е станал супер А за дамата капка по капка вир става за нула време ще е видим готова

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •