Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Wink здравейте и от мен ^^

    Здравейте, аз се казвам Десимир и съм от Пловдив. На 24 години съм, непушач и зодия Телец, от китайския Бик... тъй че имам предостатъчно търпение за шиене. Интересувам се от аниме, манга, азиатска култура, гледам много корейски и японски филми. Сега започвам 2рия си гоблен и в най-скоро време ще го снимам ^^ благодаря много за информацията която намирам тук, много ми помага.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей Десимире и добре дошъл в нашето гобленарско семейство.Тук ще намериш много приятели,а гоблените ти ще се множат.
    Много е хубаво,че и мъжкото присъствие във форума се увеличава.Не се срамувай да питаш за всичко,което те интересува
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  3. #3

    Подразбиране

    Добре дошъл!
    Ще те очакваме и на редовните ни Пловдивски срещи!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Охоооооооо още един мъж в нашето голямо женско гобленарско семейство. Добре дошъл при нас!
    zeza_v@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Ако не се лъжа вече ти казах ДОБРЕ ДОШЪЛ, но и да се повторя няма лошо. Ще те чакаме на пловдивските срещи.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #6

    Подразбиране

    Добре си ни дошъл Десимире ,радваме се на всеки нов член на нашето гобленарско семейство .

  7. #7
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Добре дошъл сред нас Десимире,желая ти много приятне мигаве сред нас.

  8. #8

    Подразбиране

    Добре дошъл сред насРадваме се да те приемем в нашите редициА корейските и японските филми са супер.Това обаче май е за друг форум

  9. #9

    Подразбиране

    благодаря за топлото посрещане ^^

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    и добре дошъл в нашето голямо семейство
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •