Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета,помагайте със схема на 1793 , ir4eto_@abv.bg
    Ако някой има има представа дали гоблена е сполучлив ,нека даде мнението си .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Момичета,помагайте със схема на 1793 , ir4eto_@abv.bg
    Ако някой има има представа дали гоблена е сполучлив ,нека даде мнението си .
    ира, изпратих ти схемата...
    Не съм виждала етап и не мога да дам мнение дали е сполучлив, но и за мен ще бъде интересно...

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neonila Виж мнение
    ира, изпратих ти схемата...
    Не съм виждала етап и не мога да дам мнение дали е сполучлив, но и за мен ще бъде интересно...
    Много благодаря за схемата

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Момичета,помагайте със схема на 1793 , ir4eto_@abv.bg
    Ако някой има има представа дали гоблена е сполучлив ,нека даде мнението си .
    Ето тук http://zlataya.info/forum/17 имам спомен, че някой го шиеше или се канеше да го започва...Можеш да прегледаш темите Планы и вопросы по ГК, Изходники....и Мнения о новинках ГК. Вышинаемость ГК.
    В последната са обсъдени повечето от дизайните, някои от момичетата създават схеми,(fondu4ok или gerdamoon- тях може направо да ги попиташ) наясно са с доста неща, а темите е много полезно да се прочетат. Това, което имам спомен, че съм чела при рускините е, че схеми на ГК, където има много и дребни детайли, често се случва да изглеждат по размити от обичайното за ГК или като покрити с пелена от прах- беше направено такова сравнение.Разбира се не с всички е така- зависи от много неща- размер, изходник и т.н.
    Редактирано от Eveline : 27.06.2012 в 17:58.

  5. #5

    Подразбиране

    lili49,добре напредваш.Предполагам под еднообразие разбираш зеленото,което шиеш.Сигурно са 40-50 нюанса .Иначе не мога да се съглася-при ГК интересното е именно това,че не е еднообразно.Постоянно сменяш конеца и знака.

    Ира,относно 1793 моето мнение е,че скрина е добър-достатъчно ясно се виждат всички дребни детайли,няма затъмнени участъци,скулпторите по тавана и фигурите са добре личащи.А мотото на ГК е "Каквото виждаш,това и ще получиш".Вярно е ,че има известна размитост при някои модели,но като пример ще дам гоблена на kaluga-също с много дребни детайли,а се получава перфектно.Размерът е достатъчно голям за толкова детайли.Единствено долният десен ъгъл ме притеснява малко.
    Друг е въпросът как се шие това нещо-860/648 бода,7 ниво
    Еveline e дала линк,но по-лесно е тук http://hobbyshtu4ki.blogspot.com/sea...20%D0%93%D0%9A.Това е анализ на скрина,правен от fondu4ok.В кафявото поле вдясно пишете номера на гоблена ,който ви интересува.

    Намерих нещо интересно-обсъждане на тази схема тук http://zlataya.info/forum/17-81-18
    Редактирано от ya-ya : 27.06.2012 в 14:48.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •