Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Елена, много се радвам, че процеса ти доставя удоволствие- много е увличашо наистина. Специално 989 в началото е малко отегчително все в една и съща гама, но после блузка, краче, оче Вчера го показах на снимка в една тема, т.е. показах папагала си, който беше кацнал до него и за пореден път реакциите не ме изненадаха- всички са помислили, че момиченцето с котето е картина Да не започвам за реакциите в ателието за рамкиране....нооо стига толкова реклама

    Сега за схемите/скиците- аз не спирам до края на всеки лист от схемата, а дошивам и по няколко бодчета от следващата, защото иначе се получават видими граници...

    Аз искам и да помоля за нещо- ще съм много благодарна ако ми пуснете линк, за новите неща на сайта на ГК- адресът който съм съхранила в предпочитани, вече не е активен, Влязох през Гугъл в сайта, но обликът е сменен и нищо не намирам- много ме е яд когато има нещо удобно, прегледно и работещо и като го окепазят така....Не виждам нищо от старата подредба- по коя картина е създаден гоблена, художник, пусканите всеки месец нови неща...абе всичко ми се вижда ужасно разхвърляно Намерих някакви ню продуктс, но няма страници и връщане назад за да видя другите, не виждам каталог, няма и номера на гоблените- това май е с цел да не се разпространяват нелегално....
    Та ако може линк за новите гоблени на ГК ще съм много благодарна
    Редактирано от Eveline : 18.03.2014 в 16:52.

  2. #2

    Подразбиране

    Днес влязох чрез гугал във :www.goldenkitestore.com/‎
    с превод на страницата
    След това кликвам: Нови модели и комплекти за освободени All нов =>тук Излизат нови модели и комплекти.В ляво можеш да ги търсиш по категории.Номерата на гоблените са обозначени

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение

    Аз искам и да помоля за нещо- ще съм много благодарна ако ми пуснете линк, за новите неща на сайта на ГК- адресът който съм съхранила в предпочитани, вече не е активен, Влязох през Гугъл в сайта, но обликът е сменен и нищо не намирам- много ме е яд когато има нещо удобно, прегледно и работещо и като го окепазят така....Не виждам нищо от старата подредба- по коя картина е създаден гоблена, художник, пусканите всеки месец нови неща...абе всичко ми се вижда ужасно разхвърляно Намерих някакви ню продуктс, но няма страници и връщане назад за да видя другите, не виждам каталог, няма и номера на гоблените- това май е с цел да не се разпространяват нелегално....
    Та ако може линк за новите гоблени на ГК ще съм много благодарна
    http://www.goldenkitestore.com/index...-and-kits.html
    Новата визия е по-скоро като електронен магазин,а не като сайт на фирмата.Има различен начин на търсене-по категории,по-цена, по трудност,по големина и т.н.Търсачката по номер е горе в дясно.
    И за мен е по-неудобен.Липсват ми предишната визия и новите гоблени най -отпред.Сега ми е много объркано.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •