Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    С единичните бодове се справям с желязно търпение и още по-желязна дисциплина. Етaпчето, което показах, е от миналата седмица. Сега имам напредък но утре ще снимам на дневна светлина. Ама покажете и вие коя какво шие и докъде е стигнала, че ми омръзна да ровя с часове из форума, да изплакна окото. Имам и един въпрос - как си организирате конците, че с толкова много цветове и честа смяна е просто ужас. Я да обменим опит!

  2. #2

    Подразбиране

    Шия това.

    И след една година шиене и големи паузи, съм горе-долу до тук.Това е снимка отпреди два месеца,имам още малко напредък.

    89 цвята и само 15 мартеници.Разделила съм ги в две кутии,като за по-сигурно съм надписала знаците на мартениците с червен маркер.
    Общо взето съм доволна от резултата,като се изключи роклята.
    Редактирано от ya-ya : 14.02.2010 в 23:15.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Шия това.

    И след една година шиене и големи паузи, съм горе-долу до тук.Това е снимка отпреди два месеца,имам още малко напредък.

    89 цвята и само 15 мартеници.Разделила съм ги в две кутии,като за по-сигурно съм надписала знаците на мартениците с червен маркер.
    Общо взето съм доволна от резултата,като се изключи роклята.
    леле това наистина е невероятно красиво ,съдеики по датата на поста ти най вероятно вече си го завършила


    _______________________________________

    http://goldcenter.bg/

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetan0101 Виж мнение
    леле това наистина е невероятно красиво ,съдеики по датата на поста ти най вероятно вече си го завършила


    _______________________________________

    http://goldcenter.bg/
    Дааа отдавна го завърши, но не е показала в рамка или аз съм пропуснала? Рамкира ли го , Яна?

  5. #5

    Подразбиране

    Не съм,Злате.Няма кой да ми ушие по 3-4 бода отстрани,които ще влязат под рамката

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •