Страница 149 от 153 ПърваПърва ... 4999139147148149150151 ... ПоследенПоследен
Показване на 2,221 до 2,235 от 2293
  1. #2221

    Подразбиране

    Elena, отшива го намерих в една група за ГК на рускините, предполагам, че е по тази схема, но ключът не е спазен.
    Ще чакаме етапче и от теб

    Мера, Poepie, гобленът е страхотен, нямам търпение да видя следващите етапи

  2. #2222

    Подразбиране

    Мера Много се радвам, че и на теб ти харесва гоблена, пожелавам ти бързо и с мерак да го ушиеш!На каква панама шиеш?

  3. #2223

    Подразбиране

    Poepie, шия на Аида 18 с кръстче, мерак имам ,но бързо не става за съжаление.Много ме зарадва твоят етап, видях колко хубаво става и се нахъсвам повече.

  4. #2224

    Подразбиране

    Мера на 18 не съм шила, но съм любопитна при теб как се получават нещата.Поради многобройните конци, а панамата е по ситна затруднява ли те шиенето особено на местата, където има повече цветове за шиене.Как се получават кръстчетата, стават ли хубави, напластяват ли се много конците от зад? Извинявай за многото въпроси, но от страх винаги съм шила на 16
    Хубав ден!

  5. #2225

    Подразбиране

    Ами то разликата между 16 и 18 не е много голяма.Там където има струпване на много цветове е трудничко и едвам промушвам иглата, а отзад е напластено ама няма как.Пък и накрая като се изпере и изглади всичко се понамества.Аз виждам , че ти шиеш по метода парковка там където има много цветове и единични бодове на големи разстояния завършваш ли конеца или го паркираш?

  6. #2226

    Подразбиране

    Не съм пробвала на 18 и не знам как е за това питам..Може да се престраша следващият път на 18 да шия..Когато е на голямо разстояние като 10 квадратчета, завършвам не паркирвам...дано ме разбра, че малко смешно го написах

  7. #2227

    Подразбиране

    Момичета, посещавам ви отдавна темата и ви се радвам Дано някой ден и към вас се присъединя! За сега ще си пълня очите покрай вас

  8. #2228

    Подразбиране

    BIZCOCHO Добре си дошла в групата!Набирай смелост и се присъединявай към нас!

  9. #2229

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от poepie Виж мнение
    BIZCOCHO Добре си дошла в групата!Набирай смелост и се присъединявай към нас!
    Много мило, за което сърдечно благодаря! Може би от догодина, защото съм с много дини в момента, без да имам такива способности и само един ГК ми липсва, та да е хаосът напълно неуправляем Харесала съм си 2-3 неща от ГК - едно от тях съм видяла вече и ушито, другите не съм и се двоумя между сигурното и неизвестното / нямам за кога да правя фалове/, а и сигурно ще търся схемата им в нета, от което също си ме е страх / патила съм си, добре че не с размер на ГК/
    Честит празник на всички ви!

  10. #2230

    Подразбиране

    Bizcocho стига мистерии аз съм любопитен човек....кажи какво си харесала на ГК...моля
    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК мили дами!

  11. #2231

    Подразбиране

    Едното е това: s1028_11.jpg Заглеждам се и в този : 2727_11.jpg Третият е една гора, но не съм му свалила снимката в компа ми. Гората я видях ушита от българско момиче, в една група във фейса, та може и сред вас да е. Честно казано, най ми е мерак първият, но гората също е много красива, а е и по-малка по размер, и проверена, но ...

  12. #2232

    Подразбиране

    Разрових се в сайта им. Ето я и гората: s985_11.jpg

  13. #2233

    Подразбиране

    Който и да почнеш няма да сгрешиш, много са красиви!Прекрасни пейзажи!На мен най-много ми допадна втория пейзаж! Тези величествени планини и мъглата, която се спуска ще даде много ефект на гоблена...Много красив!

  14. #2234

    Подразбиране

    Точно заради мъглата се спрях и на него. Както и огрените скалисти върхове зад нея. Дебелата сянка над езерото ми идва малко мрачна, но пък ако не е, няма как да я има мъглата.
    Точно днес имат 50%-во намаление на схеми, но няма как сега. Надявам се в по-добър момент да улуча пак такава оферта, ако не успея да намеря из нета.

  15. #2235

    Подразбиране

    Реклама:
    Напиши кои номера са за да проверя в архива..Така ми е трудно да ги търся по картина...

Страница 149 от 153 ПърваПърва ... 4999139147148149150151 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •