Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте на всички!
    Два пъти искам в лично съобщение схеми, но за съжаление хората, които си избирам не се отзовават, затова реших да се пробвам и тук, пък дано някой се смили.
    Търся най-вече тези двете: S2769 . The Street Merchant - Solid colors и 1019 . The Past.
    Моля, ако някой ги има и не го затруднява, да ми ги прати на marico@abv.bg
    Благодаря!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marico Виж мнение
    Здравейте на всички!
    Два пъти искам в лично съобщение схеми, но за съжаление хората, които си избирам не се отзовават, затова реших да се пробвам и тук, пък дано някой се смили.
    Търся най-вече тези двете: S2769 . The Street Merchant - Solid colors и 1019 . The Past.
    Моля, ако някой ги има и не го затруднява, да ми ги прати на marico@abv.bg
    Благодаря!

    Здравей,
    случайно да имаш тези схеми:

    S2769 . The Street Merchant - Solid colors
    1019 . The Past
    3394 . Swallows
    3298 . Bluetits and Blossom.

    А, ако не ти се стори много нахално и не те затруднява, ще се радвам да ми изпратиш всичко, което имаш на Golden Kite.

    Поздрави!


    Това е дословен цитат на Вашето ЛС до мен.Отговорих Ви любезно,че нямам търсените схеми.Не е коректно да пишете,че никой не се отзовава.И ,съжалявам, но не мога да изпратя “ВСИЧКО, което имам на GK“ .
    И един приятелски съвет-пробвайте следващия път, когато пишете ЛС ,в него да фигурира думичката „моля“.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Здравей,
    случайно да имаш тези схеми:

    S2769 . The Street Merchant - Solid colors
    1019 . The Past
    3394 . Swallows
    3298 . Bluetits and Blossom.

    А, ако не ти се стори много нахално и не те затруднява, ще се радвам да ми изпратиш всичко, което имаш на Golden Kite.

    Поздрави!


    Това е дословен цитат на Вашето ЛС до мен.Отговорих Ви любезно,че нямам търсените схеми.Не е коректно да пишете,че никой не се отзовава.И ,съжалявам, но не мога да изпратя “ВСИЧКО, което имам на GK“ .
    И един приятелски съвет-пробвайте следващия път, когато пишете ЛС ,в него да фигурира думичката „моля“.
    Здравейте, ами аз нямам никакъв отговор в моите съобщения и точно затова написах, че никой не се е отзовал, защото очаквах поне да ми се отговори с "нямам ги". А дребнавостта относно думичката "моля", не знам как да я коментирам. Мисля, че съобщението ми е достатъчно любезно формулирано и без нея... А, че не можете да ми пратите ВСИЧКО е ясно на какво се дължи.
    Със здраве!
    Редактирано от marico : 22.04.2016 в 16:28.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marico Виж мнение
    Здравейте, ами аз нямам никакъв отговор в моите съобщения и точно затова написах, че никой не се е отзовал, защото очаквах поне да ми се отговори с "нямам ги". А дребнавостта относно думичката "моля", не знам как да я коментирам. Мисля че, съобщението ми е достатъчно любезно формулирано и без нея... А, че не можете да ми пратите ВСИЧКО е ясно на какво се дължи.
    Със здраве!
    Не смятах да отговарям,но ........
    Не е до дребнавост,а до възпитание.Това първо.И второ ,уточнете моля ,цитирам :„....е ясно на какво се дължи“

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •