Елена, вкусовете ни са еднакви- аз съм ушила един ГК и той е 989, а сега съм хвърлила око на 982 но като че ли ми липсва смелост.... И аз като теб съм набелязала една стена за него
Остават ми още 2 реда от схемата на този който шия в момента, 22 листа, предполагам че като време ще отиде до към края на годината .... Така или иначе знам че вече е време да се насоча към нещо определено - или да купувам един от двата на Есте които ми напълниха очите, или да започвам да събирам материалите за 982. Наистина съм в голяма питанка в момента!

Този от линка който е дала ya-ya http://rukodelie.devichnik.ru/topic/...-v-lesu/page-3 знам че е шит на 16 каунт аида- едричко е, може би затова изглежда и по-голям.....Той не че е малък де, напротив, но тук си е направо....уау

ПП На този, който шия в момента и аз съм оставила 5см. резерва. И на други съм оставяла малка резервва, но не е било проблем!Доколкото знам Цвайгард вече продават разграфена Аида, но е с постоянна втъкана бледо жълта нишка, прилича малко на нашата бг панама. Цвайгард не бяха ли с 1,40 ширина? Отдавна не съм купувала и съм забравила.....