Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво ,момичета! Как шиете в тези жеги,направо ви се чудя.
    ovne,вълната е прекрасна.Много приятно съм изненадана от този гоблен.
    Eveline,страхотно напредваш.Много детайлно се получава-виждат се дори детайли,които не виждам на скрина.Влюбих се в сините панделки на блузката,а на пръстчето има пръстенче-невероятно.
    Unknown_lady,не се отчайвай.Бавно и славно. Много си права-гоблените на ГК са съставени от предимно от единички.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Браво ,момичета! Как шиете в тези жеги,направо ви се чудя.....
    Ааа, шием, шием. Аз хич не съм спирала в жегите, но моите мъже се оплакват, че къщата била като хладилник и скоро с ушанки щели да ходят у дома ...
    Отново благодаря. Аз всъщност започнах гоблена малко несигурна за крайния резултат, защото до сега големия модел не съм го виждала в процес или завършен, за разлика от малкия, който често срещам докато ровя по форумите.
    Тези сини панделки и наборчето около вратлето ми късаха нервите две седмици- уж ниво 4, а нямаше два еднакви бода един след друг.

    Unknown_lady хубаво е- много равно и гладко шиеш. Основата 20-ти каунт ли е?
    Началото винаги е трудно- шиеш ли шиеш, а то на нищо не прилича (поне при мен беше така)-едно такова размазано и без форми, но в един момент неусетно започва да ти радва окото, когато започнат да се открояват детайли. Даже може да се каже, че с напредване на процеса и скоростта расте, защото вече имаш стимул и не ти се иска да се разсейваш с други гоблени. Вече моделът сме го виждали завършен и знаем, че усилията си заслужават- така,че никакво отказване!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    Unknown_lady хубаво е- много равно и гладко шиеш. Основата 20-ти каунт ли е?
    Панамата е 18. Иска ми се по-бърз ефект, ама няма.
    Мен жегите не ме притесняват докато съм вътре, климатиците до дупка и така, както в къщи, така и на работа. Навън без крайна нужда и носа не си подавам

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •