Аз не мога да шия гледайки схемата на монитора. Започва да ме боли главата, работя на компютър и вечерта често виждам замъглено....Увеличавам хартиената схема много и очите ми си почиват от натоварването през деня. Но има начин и двете неща да ги има- и номерата на конците и електронен вариант на схема без да могат да се размятат из интернет схемите, от което най-много я е страх Ирина. Тези дни смятам да и пиша и да и спомена за идеята си пък дано и хареса и на нея, повече труд ще трябва да се вложи обаче....
И аз не обичам прекалено изчистените лица, но там където има дребни детайли, хора най-вече в градските пейзажи нещата на Есте са страхотни.

Елена, според мен момичето с перлената обица на ГК е един от най-качествените им модели, почти няма разлика с оригинала, в този случай на мен повече ми харесва от модела на Есте. Но аз конкретно бях хвърлила око на въпросните рози и на пауна, още повече че в момента рублата е евтина, а гледам че не са си променяли цените- към 10 000 р.р. т.е и двата са по около 260 лв....
Много харесвам 982, много, много, много- още преди години, като видях и оформлението на рускинята от линка на ya-ya ! Но се питам дали ще мога да шия пак в подобна на сегашния ми гоблен гама и пак монотонна (преобладаващи зелени и сиви цветове) а и не е за пренебрегване, че е с най-високото ниво на сложност. Имам още време да мисля, дано да го измисля накрая