Здравейте момичета !!! Yolinka,имам колежки Петета - всяка празнува И.Д. в зависимост на кого е записана и живот и здраве ще честитим на 29.06... toniзапомни нещо,което аз помня от дядо - направи добро и никога не чакай да ти върнат /особено от познати / . когато най-малко очакваш непознат ще ти подаде ръка . Бъди честна и почтенна, не лъжи , не кради ...и ще бъдещ щастлива . /дядо бе роден през далечната 1898 - 1980 / . Защо си мислиш ,че нямаш късмет - търси във всеки миг нещо хубаво , то лошото е все около нас ... И така да се отчета toni :днес,както обещах си купих панама Аида 18 бяла и българска разграфена по 1,5 м /иотново ме разубеждаваха да не шия с кръстат бод,а на Аида 16 каунт с гобленов бод с 3 ката - съвет от самата магазинерка / -това се казва "карък",но аз си знам своето.Разказах и за нета , за срещата във Велико Търново /аз бях трета смяна последен ден и после цяла седмица разпусната / , как в нета има много и красиви неща ...и знаете ли шах и мат - срещата била "губене на време" , а тук се пишили само "глупости от хора,които нищо не разбират от шиене",мини срещите на гобленарки от града вече не се провеждали и кръстатия бод ... С ДВЕ ДУМИ САМО ВИЕ МИ ОСТАНАХТЕ !!! toni, имаше и Аида в екрю , а трябва да дам заявка за Аида 14 ламена- в сребристо и в златисто. За "Молитвата" бяла или в екрю /има ли фон /? ya-ya вслушах се в съвета ти и взех 18 каунт . Благодаря на всички Сега умувам кои да са № на ДМС.