Здравейте на всички. Отдавна не бях чела толкова дълго тук. Доста интересни са последните постове от всякаква гледна точка. Мисля си само, ако човек има желание да бродира от таблета си, защо са нужни да работят едновременно и компютър и таблет , да има задължително и Интернет връзка , да се мъчи да си инсталира и програмки, които в един момент може да послужат на кой ли не да наднича в компа му ;-))) . И ако ще стои моментна картина без да може да се пипа от таблета, не е ли по-добре да си направи човек една моментна снимка от компа на въпросната схема / било то от ПМ или коя да е програма / и да си е прехвърли в таблета /такава каквато Ghia е сложил по-горе с маркиран един цвят/ , без да е нужно да работят и двете устройства . Ако аз нещо не съм разбрала , моля да ме извините / то действително май въпроси ще има за другата тема посочена от zhak / , но ми стана действително интересно и затова и аз се помъчих да си дам едно по-икономично решение ...;-))) . Иначе добре дошъл на Ghia , успех в огромното му начинание . Лека вечер на всички .