Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Май аз пиша най-много в тази тема.Ами така е....аз пиша,другите момичета шият ли шият
    Да отговоря на въпроса ти-мисля,че всички ,които шием гоблени на тази фирма,шием по схеми от нета.Досега няма гоблен ,който да не съм харесала.Имам много схеми на GK,абсолютно всички са от нета,разглеждала съм ги подробно и са супер-ясни,четливи,дават разхода на конец,имат си инструкции и т.н.
    Дали ще шиеш по оригинална схема или по схема от интернет-няма никакво значение.Броят на цветовете е еднакъв.
    А можеш да си поръчаш схема от официалният им сайт.

  2. #2

    Подразбиране

    И аз шия по схема от нета , мисля , че е безсмислено да се дават толкова пари само за схема .
    koki 58 , наистина е малко сложно с цветовете , но се свиква . Както е написала ya-ya , всичко е много добре описано в схемите , въпроса е в това да си измислиш удобен начин да си организираш конците . Аз в наалото си купих по едно чиле от всички цветове и сега като ми свърши някой цвят само допълвам.
    Ако искаш сподели какво си си харесала и ако можем с нещо ще помогнем.

  3. #3

    Подразбиране

    За да онагледя по-горе написаното от мен ще ви покажа аз как съм се справила с големия брой цветове. Освен това с такова нетърпение започнах моя гоблен, че отначало си купих само по 1м и после допълвах с по 1 чиле ДМЦ. Само че в 2 от цветовете ми се получи лек нюанс на разминаване в цвета, но съм убедена че няма да се забележи върху гоблена, предвид изобилието от единични бодчета.

    На малкото картонче с дупките съм си закачила недовършения конец от съответната мартеница.

  4. #4

    Подразбиране

    Kalitka 78,а снимчица с етапче няма ли

  5. #5

    Подразбиране

    Готово бе, мила!

    А, в темичката ще пусна като изравня хоризонтала.
    Редактирано от kalitka78 : 19.02.2010 в 15:07.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •