А според мен, тези, които живеят в България са за аплодисменти, че успяват да задържат любимото хоби. В чужбина проблемите се решават много по-лесно. Аз и в България не разчитах на ничия помощ, но до бродирането трудно стигах и от липса на време, и от притеснения за следващите дни. Сега е много по-лесно, въпреки нормалните и извън страната трудности, но години и здраве колко ли останаха
И аз много се радвам на етапите на този гоблен, защото много го харесвам!
Момичета, и още нещо да споделя с вас. Преди години бях попаднала на страница с много схеми на ГК. Смъкнах много от тях. Преди две години една бразилка писа, че търси една от схемите, които бях свалила и и' я изпратих. Тя ми благодари, но каза, че това са старите схеми на ГК, а тя търси новите. Аз съм в пълно неведение как се разпознава кои са нови и кои стари, и реших да изтрия папката, за да не се подлъжа. После попаднах при вас и споделих, че ще търся и се включа. Днес докато търсих да изпратя схема на Вилер, попаднах на тази папка със свалените ГК / явно не съм я открила тогава и не съм я изтрила или съм забравила да го направя. Прегледах я - в нея имам 40 схеми. Между тях е и една от тези, които писах, че бих ушила и вие ми я изпратихте. Колкото можах сверих тези две схеми дали се припокриват и мисля, че да. И сега не знам какво да правя с папката - читави ли са схемите или не. Нямам против да ги препратя на който има желание, но и да има познания , че да не забъркам някоя каша с лоши схеми. Че са оригинални на ГК е сигурно, но с това "стари, нови" бразилката вмъкна съмнения в мен и тъй като аз съм некомпетентна се обръщам към вас за мнение.