Показване на 1 до 15 от 2293

Threaded View

  1. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от voda1 Виж мнение
    И тъй като, както знаете е зараза - мисля следващият ми да е GK1301-At the spring. Моля, ако някой го е срещал някъде ушит, нека да покаже, тъй като ми се иска да го видя, преди да реша окончателно.
    И ако мога да попитам за мнението ви - как мислите, дали ще се получи добре на аида 18, полукръстче с 4 ката конец (за по-бързо)?
    voda1, поздравления за завършения гоблен......
    toni68 ти е показала снимка на следващия модел, който си избрала, а аз ще ти покажа снимка на ГК-943, който се бродира на панама Аида16 с 4 нишки с бод полукръстче...

    До сега никъде не съм срещала девойка, която да е избродирала гоблен на Аида18 с полукръстче от 4 нишки, а само такива, коита са започвали и после са се отказвали...
    С моят малък опит, но не личен, а от "бродене и четене" в нета бих ти дала сл. съвет:
    Бод кръстче с две нишки на Аида 14,16,18...полукръстче с четири нишки на Аида 14,16...полукръстче с три нишки на Аида 18...
    Каквото и да избереш ще ти бъде по сърце, така че ти желая успех...
    Аз лично бродирам и един гоблен на Леврон бод петит-поинт на Аида18 с две нишки...исках да се получи малко по-голям размер /с около 10см. /, но не го препоръчвам тъй като панамата много прозира...позволих си го за себе защото не шия стегнато и не обичам да бродирам с три нишки...след изпирането и накисването в омекотител /в обозримо бъдеще, но незнайно когa/ се надявам в голяма степен да се заличи прозирането на панамата... надявам се да съм била полезна...
    Приятен ден и успешна нова седмица, мили момичета......
    Редактирано от neonila : 11.06.2012 в 10:35.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •