Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Специално за Elisa
    но и за всеки любител на тази фирма.
    Ели,виж на какво поподнах.

    http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/...a33f5.jpg.html
    Това не е ли долната половина на твоя гоблен?Покажи ти докъде стигна

  3. #3

    Подразбиране

    Да, точно долната половина е, по-точно три четвърти. Тя е най-красивата, защото е най-наситена със сочни цветове и детайли (не че останалите части не са). Благодаря за показването.

  4. #4

    Подразбиране

    незнам дали е тук мястото да питам,ако не извинете ме и изтриййте поста.Някой дали е виждал ушита тази красота.Приготвила съм схемата и мого го харесвам,но незнам дали ще е сполучлив.А нали всички тука сте майстори изпълнители на ГК

    eхooooooooooooooo

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pipitka Виж мнение
    незнам дали е тук мястото да питам,ако не извинете ме и изтриййте поста.Някой дали е виждал ушита тази красота.Приготвила съм схемата и мого го харесвам,но незнам дали ще е сполучлив.А нали всички тука сте майстори изпълнители на ГК

    Това е една от най-сполучливите схеми на GK. От един руски форум показвам етапи. Дано те убедят да го започнеш, а ние ще се наслаждаваме резултата.


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  6. #6

    Подразбиране

    Олееее,че яко се получава.Решено мятам го.Само още един въпрос.Понеже има две схеми една за голям 500/657 и една за по/малък 360/473.Как ммислите дали по/малкият ще бъде,по/неясен или нещо няма да е наред.Или поросто ще си е по малък.Уфф,че обяснявам и аз ама...........
    eхooooooooooooooo

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pipitka Виж мнение
    Олееее,че яко се получава.Решено мятам го.Само още един въпрос.Понеже има две схеми една за голям 500/657 и една за по/малък 360/473.Как ммислите дали по/малкият ще бъде,по/неясен или нещо няма да е наред.Или поросто ще си е по малък.Уфф,че обяснявам и аз ама...........
    Не съм подстрекател ама ГОЛЕМИЯ. Няма само аз да се мъча я. А сега сериозно - на големия лицата са по-отчетливи и контраста между фигурите и фона е по-голям. А иначе и двете схеми са отлични. Снимките, които ти показах са от големия. Така че преценяваш и почваш, а ние подкрепяме.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •