Страница 147 от 153 ПърваПърва ... 4797137145146147148149 ... ПоследенПоследен
Показване на 2,191 до 2,205 от 2293
  1. #2191
    Редактирано от elena : 07.01.2017 в 23:40.

  2. #2192

    Подразбиране

    Извинете за лошата снимка,но цяло щастие е,че въобще я качи моята дъщеря!За мен мисията се оказа невъзможна!Сега-тъй като горния десен ъгъл,е всъщност долен десен-завъртете главите си на 9 часа,обратно на часовниковата стрелка,за да видите какво съм сътворила!Ноооо,истината е,че накъдето и да си въртите главите-то си е пак,едно малко зелено петно!Важно е,че ме радва-нали!?

  3. #2193

    Подразбиране

    Снимката не е лоша,а това е едно много хубаво зелено петно!
    А въртенето на главата на 9 часа,обратно на часовниковата стрелка и на 3 часа,по часовниковата стрелка
    се оказа много тонизиращо и освежаващо в мързеливата ми неделна сутрин.
    Давай напред и продължавай да ни радваш и нас!

  4. #2194

    Подразбиране

    Благодаря много на neonila за схемата.Смятам да събирам конците и да се пробвам пък каквото стане.Най вероятно ще имам въпроси, надявам се да помагате.

  5. #2195

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    И тук да покажа
    GK 1505 и GK 306
    Много красиви гоблени !!!Браво страхотно се получават !

  6. #2196

    Подразбиране

    Малкото зелено петно ще се превърне в една приказна гора. Само давай смело напред!

  7. #2197

    Подразбиране

    Благодаря за отклика на чувството ми за хумор и за куража!Трудничък е,нооо наистина ми носи удоволствие!За ден успявям да ушия не повече от 150-200 кръстчета.И с такава скорост...за има-няма-10 години-ще е готов!Някой го беше започнал,но не виждам движение.В Youtube има ново клипче на колежка,но и тя нещо се бави с отчетите-може би,в крайна сметка,писва шиенето на зелено-кафяви петна!Дано не ми се случва или поне да е на по-късен етап!Сега-за парковката-шия диагонална парковка по цветове-извън рамките на всички диагонали и скици!Опитах,Бога ми-опитах ya-ya!Не бих могла!Първо-винаги си пестя конците,второ-винаги скачам в другата скица,трето-наистина нямам място за органайзер и куп чакащи игли!Все пак-разграфила съм скиците и се движа по диагоналите,доколкото е възможно и се старая да ги завършвам,което внася някакъв ред!А и гръбчето е отлично!Ще покажа след няколко дни.Обещано!(Тук се чува съдийско чукче ииии...-Господари на ефира!)

  8. #2198

  9. #2199

    Подразбиране

    Ето това се получи,след около 40 дни!Много сериозно обмислям,купуването на стан,но пак имам големи колебания!Ще помагате пак-няма как!Чакам идеята да узрее и ще питам!

  10. #2200

    Подразбиране

    Първият ми GK. Започнах го миналото лято, но няколко месеца трябваше да правя други неща, сега си го продължавам.
    GK 2389 на 25 каунт. Не е голям - ще стане 40/28 см.
    20170131_144052.jpg
    Трябва да стане 00940ce782dc9aa5fa69c080c70cc514728abbc0.jpg

    Реших да почна от небето, защото на единствения такъв ушит, който намерих небето, беше доста сивкаво и мътно и високите планини по средата се губеха /не знам с какви конци е бил шит/.
    Така че пробвам, ако небето се получи добре, продължавам
    Редактирано от Galya_K : 31.01.2017 в 15:04.

  11. #2201

    Подразбиране

    Момичета като гледам какви красоти шиете благородно ви завиждам.Ще ви бъда благодарна ако някои има 1330.Като картинка не мога да покажа но вие вярвам че ще се справите.Дали ще се реша да го шия ще видим. Адрес lili_1949@abv.bg Предварително благодаря.

  12. #2202

    Подразбиране

    Изпратено!Решавай се!И аз много се колебаех,но след 2 години мислене...реших!Много е хубав!

  13. #2203

    Подразбиране

    Galya_K-изглежда много по-хубаво от скрина!Мисля,че трябва да продължиш!Солид или смесени цветове?

  14. #2204

    Подразбиране

    Елена много благодаря.Ще има голямо чудене.

  15. #2205

    Подразбиране

    Реклама:
    Elena, смесени цветове. Блендите направо ме очароваха, просто страхотни нюанси стават.

Страница 147 от 153 ПърваПърва ... 4797137145146147148149 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •