Показване на 1 до 15 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте,
    Съвсем нова съм във форума и се надявам да ме приемете в темата, защото съм очарована от красотите, които предлага GK и които вие сте сътворили. Не съм начинаеща в шиенето на гоблени, това отдавна е любимото ми хоби. Никога не съм шила гоблен на GK и много искам да опитам. Решила съм да се пробвам с ниво 5, с което мисля, че мога да се справя, а и търпение никак не ми липсва. За всичко останало прочетох вашите съвети и мнения по-горе и смятам, че съм се ориентирала. Харесала съм няколко пейзажа - модели № 2052, 1913, 1982, 1948, 1984 и ви моля за помощ в набавянето на някоя от схемите. Без претенции коя - всички посочени гоблени ми харесват и бих ушила всеки от тях с удоволствие. Затова ви моля ако някоя от вас има схемата на някой от тези модели, да ми я изпрати. Предварително благодаря и обещавам да се реванширам подобаващо

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Орманджиева Виж мнение
    ...Харесала съм няколко пейзажа - модели № 2052, 1913, 1982, 1948, 1984 и ви моля за помощ в набавянето на някоя от схемите...
    Здравей...Напиши адрес, за да ти ги изпратя, без номер1982...

  3. #3

    Подразбиране

    И аз намерих 1913 и 1984.Чакаме e-mail.

  4. #4

    Подразбиране

    ormandjieva@dir.bg

    Благодаря ви за отзивчивостта, момичета

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Орманджиева Виж мнение
    ...и обещавам да се реванширам подобаващо
    Изпратих ти схемите...и да не забравиш да се реваншираш - да направиш най-добрият избор и да ни покажеш етап, това е достатъчно...успех......
    Редактирано от neonila : 19.08.2016 в 09:40.

  6. #6

    Подразбиране

    Хиляди благодарности!!!

    Щом се прибера от отпуската, започвам да събирам конците. Надявам се по-скоро да започна и да шия и да се похваля с резултат

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте отново! Включвам се, за да се отчета след незаменимата помощ на neolina и ya-ya. Още веднъж ви благодаря, момичета, че ми помогнахте да се включа в незабравимото приключение, наречено Golden kite!
    Накратко какво съм свършила
    Избрах си модел 1984 Bachlauf im Herbstwald - много красив есенен пейзаж. Проектът е мащабен - 600/395 знака, около 80 основни цвята, 100-110 мартеници, около 140 цвята общо. Цветовете все още ги нямам всичките. Набавям си ги постепенно в процеса на шиене, защото инвестицията е сериозна. Досега съм ушила две страници от схемата. Рано е да показвам етап, защото ушитото представлява част от небе с малки наченки на връх от дърво- т.е. няма оформени детайли. Работата върви бавно, защото времето за шиене не ми достига. Успявам да шия основно вечер, когато не съм много уморена след работата и грижите за дома и моята петокласничка. Но това не е проблем, защото удоволствието е огромно. В малкото, което съм ушила се преплитат толкова цветове и преливащи се нюанси, а участъкът е основно в бяло и в един "обикновен" гоблен би се изпълнил с не повече от два-три цвята.
    Това е засега. надявам се скоро да се включа пак, вече със снимка на етап

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •